Zvykám si

Hnus fialovej! … říkala moje babička tomuhle počasí.

Nevím, co je na něm teda fialovýho. Když jsem v půl osmý ráno vezla Stelu do školy, tak to bylo všechno tmavě šedý. Nejdřív jsme si myslely, že jedeme o hodinu dřív, a proto je taková tma, ale jely jsme akorát. Pořád se nemůžeme srovnat s místním časem, takže chodíme spát brzo a vstáváme ve 4 ráno. Děs.
Doma pořád běží v tv Eurosport – buď lyžování nebo tenis.
Dostala jsem aktuální fotky z Melbourne (australian open) od fotografa Jiřího Vojzoly, který fotí pro NIKE. Jsou z tréninku Petry K. S trenérem a jejím novým fyzioterapeutem.
Hned na mě dýchlo australský slunce!

7 názorů na “Zvykám si”

  1. V říjnu jsme byli na Bali… Naprosto vás chápu… A nevím, jestli Vám mám prozradit, že se to ani po čtvrt roce nelepší. (Teda ten časový posun jo, ale zbytek…) P.

  2. Všednodennosti

    Zdenka ,co jste viděli po mém příletu, se z měsíční návštěvy v USA vloni u její dcery nevzpamatovala dodnes. Tak to Vám nepřeji! Písnu mail Marcela

  3. Ahoj Lucko, my jsme přiletěli cca o týden dříve než vy a já taky stále večer usínám už v deset a kolem čtvrté jsem jako rybička…. Nika a manžel se už srovnali, ale mně to nějak nejde…. tak jsem si dnes dala za úkol vydržet do půlnoci a klidně i déle vzhůru, ale už teď je mi na spaní a to je půl sedmé 🙂

    1. Tento spací cyklus je, bohužel, mým celoživotním údělem. Prostě slepice, no, kvůli zaměstnání.

Diskuse uzavřena.