Zázrak v naší nejmenší místnosti

Slyšela jsem o tom básnit a ona to báseň je.
A přitom taková malá věc, hloupost, dalo by se říct …
Sprej do záchodu.
Už jste o něm slyšeli?
Fór je v tom, že jednou vstříknete přímo na hladinu vody ještě NEŽ vykonáte potřebu.
Pak si v klidu posedíte, něco si počtete, prohlídnete … a když spláchnete, tak v celé místnosti zůstane tak úžasná vůně, že si to vůbec neumíte představit.
Nemá vůbec nic společného s pachospreji prodávanými v drogerii a kterými se v nouzi voním já (jak jste si mohli přečíst minule).

Možná výbornej dárek pro ty, kterým se těžko něco vymýšlí a mají smysl pro humor.
Najdete ZDE.

12 názorů na “Zázrak v naší nejmenší místnosti”

 1. Ta zeď je FANTASTICKÁ! Sbírám wc hlášky…a úplně jsem milovala ty dveře na vlakových nádražích…to byly osudy a telenovely…
  Je mi 15, jemu 30, máme šanci?
  Jo, určitě!
  Jsi kráva!
  Ta zeď nemá chybu.
  Přidám krásnou hlášku z WC z Ostrovecké hospůdky:
  "SOUDRUŽKY, NEHÁZEJTE NÁM VLOŽKY NA DVŮR,
  DUSÍ SE NÁM KACHNY!"
  Magda

 2. Taky děkuji za tip, koupeno…..:-) pro mého bratra, který tak rád vysadává na oné místnosti,která je pak nevyvětratelná….

 3. Lucko, děkuji za tip… koupeno – pro tchýni. Všude jinde cítí i obyčejné vonítka z drogérie, a doma prý nic… tak snad :-)… JanaT. P.S. podle reakcí – nechcete přeposlat článek prodejci a sjednat si provizi? 😀

  1. Provizi? Vůbec nevím, že něco takovýho funguje. Aspoň teď už chápu existenci některých blogů či aspoň minimálně příspěvků 🙂
   Mně ale úplně stačí, že jsem někoho výjimečně inspirovala 🙂 Díky!

 4. Lucie, děkuji za úžasný tip!! (Rádoby spreje z drogérie jsou nepoužitelné, neboť mix "vůně" a odéru po vykonání potřeby je někdy naprosto šílený 🙁 ….)
  Monika

 5. Znám, mám tu čest mít doma sprej taky. Nejdřív jsem byla zklamaná, páč nečtu návody a stříkala jsem po. Což NEFUNGUJE!!! Má chytrá dcéra mě upozornila na můj omyl (ona ty návody čte…) a od toho dne nám toaleta voní krásně, přenádherně!!!!!!!

Diskuse uzavřena.