Zážitek pro Vás. Jídlo potřebným.

Mám pro vás strašně fér nabídku.

Myslím, že z ní budete nadšení. Vy všichni moji zlatí čtenáři, kteří chcete pomáhat potřebným. Třeba tátům a mámám, kteří jsou samoživitelé a nemají peníze na jídlo pro své děti (a pro sebe tuplem ne).

Jedna paní, jmenuje se Zuzana Vránová, totiž začala sama od sebe pomáhat lidem, kteří nemají na jídlo, a založila potravinovou banku. Přizvala si na pomoc i své sousedy, protože jedním z problémů současnosti je i to, že kolikrát nevíme, že o pár domů vedle nás bydlí rodina, která hladoví. Takže ti, co se znají, se dali dohromady a začali své služby nabízet. Pak založili Sousedský klub. Ten se dohodnul s Filmem Naživo:

Film Naživo je společným projektem spřátelené společnosti HEAVEN’S GATE Viktora Tauše, souboru Cirk La Putyka a divadla Jatka78. Nabízí alternativu živé kultury – divadelní představení, koncerty i cirkusové performance ve speciálních formátech Naživo. 

A ti se pak ještě spojili s Playground catering a vymysleli úžasnou věc. Když zaplatíme pět obědů samoživitelům, dostaneme dárek. Tím je otevření archivu Filmu Naživo a k tomu si ještě můžeme vybrat vstupenku na online live představení, které se teprve bude konat.

Není to dvacetikoruna, já vím, ale jestli můžete, tak přispějte. Časy jsou zlé, Kamile. A pro někoho ještě zlejší. I já si občas stěžuju, ale když se náhodou ocitnu v obchodě a vybírám, jestli si koupit Milku nebo Mozartovy koule, tak se vždycky zastydím, jak si žiju.

Takže dnes, když jsem dostala zprávu, že náš seriál, který je právě propojen s čerstvými držiteli Českých lvů s Cirkem La putyka a režisérem Viktorem Taušem (ach ty náhody), padnul (díky, Primo), tak jsem otevřela mobilní banku a koupila aspoň oběd samoživitelům a jejich dětem. Komplikovaná věta, ale mně se moc líbí.

Já si na své obědy snad vydělám později jiným projektem a zatím můžu žužlat housku u nějakého jiného seroše v tv. Jenže hlad je tady a teď, a já moc dobře vím, že sytý (přežraný Mozartovými koulemi) hladovému nevěří.

Pěkný víkend nám všem a pomáhejme.

4 názory na “Zážitek pro Vás. Jídlo potřebným.”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *