Zase ozdoby

Nevypadá to, ale tohle je fakt velká zvláštnost.

110 – 120 let stará ozdoba a v obdivuhodný kondici. Papírové ořechy obtočené leonským drátkem a větvička z husího peří.

Výhra z aukra za nemnoho peněz.

Nejradši mám, když prodejce vystaví plnou krabici, kterou našel na půdě a prodává to jako celek. Když mi potom přijde, tak jsem napnutá, jestli tam neobjevím něco extra, co nepovažoval za důležitý vyfotit.

Někdy se zadaří.

Pořád choroba. Atb. Přesně za týden už bysme měli být v cíli naší dovolený. Snad se stihnu uzdravit. Stela dnes dělala pohovor na bakalářský stupeň školy Michael, kam chodila už na střední. Původně jsem doufala, že půjde pracovat a žít za svý. Jenže se jí podařilo několik úspěchů, vyhrála se svým filmem FEST MICHAEL, cenu poroty i diváků, a dnes ještě jeden školní festival. ČT vybrala její dva filmy na přehlídku studentských filmů. Jsou to drobný úspěchy, ale jsou její.  Dnes jsem zrovna přemýšlela, co jsem dělala v jejím věku já: Byla jsem čerstvě vdaná a pracovala jsem v libereckým divadle jako garderobiérka. A byla jsem šťastná (ale to jsem zatím celej život).

Takže jsme s I. vyměkli a zaplatíme jí další rok studia. Asi by fakt byla škoda v tom nepokračovat. Navíc filmovou tvorbu jejího ročníku povede režisér Vladimír Michálek a Halina Pawlowská. Je důležitý koukat pod ruku profesionálům, když se chce fakt něco naučit. Nejdřív ale musí milá zlatá ještě odmaturovat z jednoho předmětu.

8 názorů na “Zase ozdoby”

 1. Hi there! I know this is sort of off-topic but I needed to ask.
  Does building a well-established website such as yours take a massive amount work?
  I am brand new to writing a blog but I do write in my journal
  on a daily basis. I’d like to start a blog so I can easily share my
  own experience and views online. Please let me know
  if you have any kind of suggestions or tips for new aspiring bloggers.
  Thankyou!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *