Zase o tom samým

Obávám se, že ještě dlouho budou mé příspěvky monotematické.
Aneb nemůžu nic dělat, to vedro mě úplně paralyzuje.
Na dnešek jsem usnula v půl pátý ráno.
Rozbila se nám zase myčka a nikdo nechce mejt nádobí.
Už nemáme čistou ani vidličku.
Snad ráno.
Vezmu si prášek na spaní a nařídím si na brzo ráno budíka.
Divná kombinace, ale už nevím, jak jinak.

Hodně píšu a přemýšlím o příběhu.
To mi dělá jedinou radost, protože mě to strašně baví.

Jen málo květin schne do krásy.

4 názory na “Zase o tom samým”

 1. Jsem na tom stejne vcetne rozbite mycky a nadobi az po strop… Vedra bez konce svet se zblaznil… prezivam a dobre spim jen diky klimatizace jedna krabice a zmenila nam zivot doma je uzasne! Ja bych jinak zahynula vedro vubec nezvladam…

  1. To je nějaká myčková epidemie??!! Čtu o tom i na jiných oblíbených blozích 🙂 Jsem už týden ve fázi výběru nové…ale v tom vedru mě ani nebaví hledat po netu…natož chodit po obchodech.
   Vydržme, bude líp 🙂

 2. …monochromatické a predsa oblažujúce 🙂 …rozpíšem sa radšej u mňa na blogu….

 3. Noční život je dobrá volba, ovšem s mrňaty, které vedro, zdá se, nijak neomezuje, nerealizovatelná :-D, tak jednu noc bych možná vydržela, ale víc ani ťuk, páč ony stejně vstanou ráno jak slepice. Kdeže jsou ty pařby mých studentských let? Update – krávy už přikrmujeme, včera znovu hasiči. Jdu naplnit ptačí pítko. K obědu naštěstí zbytky od včera, protože horkem se skoro nic nesnědlo. Dobré je, že si vymýšlím drobné úkoly doma, likvidace Honzíkových šuplat, která ležela dlouho doslova zabordelená…včera jsem řádila v botníku (mmch super počasí na praní bot, tlustých dek, peřin atd.), dnes jdu přerovnat lékárničku.
  Vydržme.
  Lea

Diskuse uzavřena.