Zabalit, prosím!

Čím dál míň nakupuju v klasických obchodech.
Čím dál víc všechno objednávám přes internet.

Skvělou alternativou České pošty je Zásilkovna. Konečně jsem si stáhla apku a už přes ni i posílám. Jde to snadno. Na tři kliknutí. Dnes jsem posílala balík, který by pošta doručila za 209 Kč, tady je všechno za 65. Geniálně jednoduchý. Nevím, jestli znáte paní zakladatelku. Zažila chudobu, zkrachovala, nevzdala se. Dnes je jednou z nejúspěšnějších podnikatelek.
Ráda sleduju, jak mi zásilky chodí zabalené. Miluju recyklaci a upcyklaci. Nejvynalézavější jsou v ní starý lidi (soukromé zásilky).
Například dnes.
Můžete buď koupit bublinkovou obálku, nebo: 
Vzít použitý balící papír a obrátit ho naruby a znovu použít.

Vyztužit dvěma kousky tvrdýho papíru ze starý krabice.
Rozlomit plastovou krabičku od cherry rajčat, ustřihnout z ní polovinu a přehnutím vytvořit pokojíček pro ozdoby.

Do něj vložit kousíček bublinkový folie s pokladem.

Rozbaleno!

6 názorů na “Zabalit, prosím!”

 1. Super, taky se snažím vše upotřebit – dneska jsem obrátila černou plastovou obálku a zabalila zásilku a bylo vystaráno. Zásilkovna je super. O Simoně jsem četla, je opravdu člověk který se jen tak nezalekne nezdaru.

 2. Marcela - Nordic Passion

  Tak to jsem měla vědět dřív. Dnes jsem s poštou poslala dva balíky skoro za 300:(. M.

 3. Taky recykluji obálky, pokud možno za použití co nejmenšího množství nového materiálu. někdy se dá znovu použít i izolepa 🙂

  Zásilkovna je skvělá. Větší balíčky taky posílám přes ni, když to jde.

  1. Teď nově ano, říkají tomu Mezi námi a je to opravdu jednoduché. Jen to chce mít staženou aplikaci v telefonu, jinak to není možné.

 4. Soňa Malinová

  Taky hodně recykluju. Občas pošlu lidem v novinách i to, co nechci a oni mi pak píšou, jestli je to součást zásilky:)) Zásilkovnu miluju. Výdejní místo mám hned vedle galerie.

Diskuse uzavřena.