Z dáli

Už dva dny poslouchám z dáli své pracovny, jak se rodina domlouvá, že kdyby si každej uklidil dva páry bot, tak je předsíň celkem uklizená. Chtěla jsem na ně už několikrát křiknout, že kdyby místo těch řečí to OPRAVDU šli udělat, tak je to rychlejší.
 
Já jsem boty posléze nejenom vyfotila, ale i uklidila.
„Proč?“ divili se pak všichni. „Vždyť už je úterý.“
Úterý znamená, že už se moc neuklízí, protože ve středu ráno chodí paní Malinová, naše uklízecí hvězda.
Strašný.
Teď to vypadá, že paní využíváme, ale opak je pravdou. My ji velebíme, protože tak jako ona, opravdu neumí uklidit nikdo z nás. Ani netuší, jak často na ni během týdne myslíme.
 
Já teď píšu opravdu od rána do noci.
Dělám na několika projektech najednou a to je vždycky nejhorší. Skákat z jednoho příběhu do druhého. Někde je potřeba opravit jen pár slov, jinde píšu desítky stran. Ve čtvrtek odevzdávám.
 
Mám pro vás přichystanou bezva valentýnskou historku.
 

0 komentářů

 1. Luci, paní Malinovou ti moc závidím, taky bych občas potřebovala …… na Valentýnskou historku se moc těším, sem s ní !!!!! Marki

 2. Také máme boty jen tak "kopnuté" za dveřmi…..kdykoliv nás přijde navšívit maminka mého muže, tak místo pozdravu zvolá:" Ježišmarjá, vy máte bot!"
  A toto provolává již spousty let……někdy ty boty najust uklidím…uvidíme, co to s ní udělá….. 😀 Michaela

 3. Jo, a paní Malinová, to je mé velké dospělácké přání…….ááááách….. 🙂

 4. Koukám, že v paní Malinové (sladké jméno 🙂 sis splnila touhu mnohých z nás 🙂 Taky bych si takovou dobrou duši přála 🙂 Ne na ten běžný úklid, který děti anulují během následujících pěti minut, ale na ten důkladný, kterému se vyhýbám jak jen můžu 🙂 Pavučiny na stropě v obýváku by o tom mohly vyprávět…

  Hodně štěstí se psaním! Tvá práce mě nepřestává fascinovat a na historku jakéhokoliv druhu už se těším 🙂

 5. Ty boty vem čert, ale ty TENISÁKY!!!!!Náš pes by vás miloval!
  Pošlete kus paní Malinové i k nám, zrovna dnes by se hodila:)