Východ slunce aj.

Poslední dny jsem střídavě opravovala scénář a pomáhala jedné spřátelené mladé ženě s diplomkou. Jenže na chalupě zase stávkoval internet, takže jsem s notebookem lezla do okna odeslat jednu verzi, pak zase honem ke stolu psát, pak znovu do okna přijmout další verzi … finišovali jsme včera před půlnocí. Pak jsem padla.
Odměna v pět ráno, když jsem šla pustit psa na zahradu.
Zrovna byl východ slunce.
Jenom pro mě.
 

8 názorů na “Východ slunce aj.”

 1. …to Kokorinsko ma ale neco v sobe. Jakoby se tam zastavil stredoveky cas. I ta nefunkcnost internetu se musi odpustit.

 2. Všednodennosti

  To se Ti až dech málem zastavil,že?Musela to být krása!Jen pro Tebe a to ticho kolem taky.

 3. Východ slunce miluju… tak hlavně opatrňě , při chytánítoho signálu:-)…a nikdo nemůže říct že celý den sedíš u počítače :-))). Jo a ještě se mi moc líbí místo kam jedete na dovolenou…nádherná fotka a musí tam být parádně!
  Přeji krásné dny!

 4. Východ slunce jsem zažila nejkrásnější na Korsice, kdy jsem ho pozorovala v pokoji v krásném pronajatém domě u pláže. (Dovča s tátou.) Taky jsem to vyfotila, ale nevím, kde ta fotka je 🙁 A tuhle usilovnou práci, kdy člověk píše a posílá a internet padá a padá moc dobře znám, I hate it!, ale miluju ten pocit potom, kdy se to povede, pošle a já mám za sebou kus odvedené práce:)

 5. Tak já mám z východu slunce vždycky spíš strach, zvlášť když ho vidím, když vycházím z baru a vím, že za tři hodiny mám být v práci… ale to se mi nestává moc často. Anebo když něco doma zoufale dopisuju a zastihne mě u toho svítání, to je taky depka.
  Že bych viděla východ slunce PO probuzení, to se mi v létě už dlouho nestalo :). Ale možná bych to měla zkusit.

Diskuse uzavřena.