Volby, filmy a tak všechno dohromady

V pátek jsme u rodičů v Lbc řezali dřevo a likvidovali větve z pořezaných stromů. Teda hlavně chlapi a moje neskutečná sestřenice zubařka, která má páru jak dva koně. Já radši šla s Tobísem do ZOO. Pak volby a večeře u kamarádů. Ráno honem domů, Kryštof musel stihnout volit v Praze, Ivan ve Světicích (v půl druhý). Sledování průběžných výsledků v TV. Radost obrovská, bouchli jsme šampus. Babiš ať podniká a klidně i krade, ale ať nám nevládne.  Chci ho vytěsnit, ale vidím ho všude. Připomněly mi ho i surikaty v ZOO. Bydlíme kousek od Průhonic, které si celé koupil. Když můžu, tak je objedu. 

Před týdnem jsme ještě stihli dva dny ve Varech. Stela si tam na filmovým festivalu omylem objednala nocleh o měsíc později. Nechtěli jí vrátit peníze, tak jsme se tam jeli podívat a koupili si ještě jednu noc. Ani jsem se za její přešlap nezlobila, je celá po mně. Já zapomněla napsat do definitivní verze scénáře Střídavky jednu zásadní scénu. Někde se mi v těch verzích ztratila. Nebýt pomocnýho režiséra, který je vystudovaný scenárista a objevil to, tak se na to přijde asi až ve střižně. A fakt by chyběla. 

Ve Varech jsme byli na dvou filmech. Prvok celkem dobrej, i když moje parketa to není, ale Zbožňovaný fakt ne. Skvělý a vtipný dvě scény, ale zbytek jsem se prostyděla. Za pana Bartošku, že tuhle roli vzal, za Kolečka, že to napsal a zrežíroval. Je to hodně průměrná slohová práce. Nelíbí se mi ani jeho Osada. Ale nepochybuju, že spoustě se lidem se líbí od něj všechno. Pro mě je to génius, ale asi si dává oddechovej čas.

Zítra pracovní schůzka a natáčení. Pozítří pohřeb v rodině. I to je život.

6 názorů na “Volby, filmy a tak všechno dohromady”

  1. Budou to mít jako ne-populisti strašně těžký. Lidi nechtějí slyšet pravdu. Ale když vidím, jak si oddychli odborníci napříč všemi obory, tak věřím, že to ustojí(me).

 1. Teď musíme jen doufat, že koalice vydrží, aby kašpárek Babiš moc nehýkal!!!
  Sice jsem šáňo nebouchla, ale ulevilo se mi, bylo to napínavé. Moc mě potěšilo, že v místě kde bydlím byla neuvěřitelně vysoká účast u voleb. Vždy tu vedli KSČM a ANO, tentokrát obě koalice převálcovaly tyto výše jmenované! Snad nastane mezi lidem větší politická “alfabetazice” !!!

  1. To je skvělé, že u vás lidi prozřeli. Tady na severní Moravě je to pořád Babiš a nikdy jinak. Od včerejška poslouchám v práci, jak je všechno špatně a máme se těšit na chaos a rozkrádání. Zajímavé, že to říkají zrovna voliči ANO.

   1. To taky nechápu. Co by ten člověk ještě musel udělat, aby jeho příznivci prozřeli? Možná zastřelit Karla Gotta. Ale protože Karel už tu není, tak mu projde úplně všechno.

 2. Dobrý den, paní Lucie.
  Souhlasím s Vámi, na seriál Osada se opravdu nedá koukat. Nechápu, jak toto pan Kolečko mohl napsat. To je přeci pod jeho úroveň.
  Miluše.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *