Víkend

Harrachov je místem mého dětství a mládí, strávila jsem tu pod skokanskými můstky spoustu času. Velmi často jsem mrzla, protože jsem si nechtěla vzít teplou bundu ani oteplovačky, abych v nich nevypadala tlustá.
Festival na travnaté ploše dojezdu mamutího můstku je skvělý nápad (Lou Fanánka Hagena, který celý festival organizuje), zejména proto, že se tu už nikdy asi  skákat nebude. Můstek je ve špatném technickém stavu a nikdo nemá zájem (a peníze) mu zase vrátit lesk a slávu. Ani české skokanstvo už nevozí medaile jako za dob pana Rašky či později Pavla Ploce.
Někdy bych chtěla napsat sportovní film.
 
Prožít víkend mezi klobásami, pivem a pankáči už jsme nutně potřebovali, moc se nám tu líbilo. Největší zážitek jsou Tatabojs, je to naše oblíbená kapela, ale nevěděli jsme, že ji máme až tolik rádi. Takže teď u nás doma hrajou na plný pecky. Bohužel ne živě.
 
Zítra ráno odběry krve.
Dřív jsem to neměla ráda, teď už je mi to otupěle jedno.
 

 
 
 

7 názorů na “Víkend”

  1. Ten šťastný výraz, to je najviac, napriek nášmu ,,polčasurozpadu,,:-)
    A ja mám ešte k tomu túžbu na Stelin zostrih hlavičky!

  2. Nostalgie jako blázen. Od roku 1998 jsem hrozně ráda na skoky či lety do Harrachova jezdila, a i když českých diváků bylo poskrovnu, Poláci a Němci dokázali navodit nádherně bouřlivou atmosféru. Minulý týden jsem si zrovna vzpomněla na povídku Oty Pavla "Pohádka o Raškovi" a dostala jsem opět chuť si ji přečíst. A vůbec sportovní film by byl príma 🙂 Terka

  3. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Obchod odkudkoli – Váš čas je drahý. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

    227,651,647 – Otevřené obchody na eToro

Diskuse uzavřena.