Vidět moře

Jedno z nejemocionálnějších slov je pro mě moře.
Častokrát za rok mě přepadne pocit, že ho nutně potřebuju vidět.
Představuje pro mě cosi neuchopitelného.
Nekonečno.
Vidět moře je pro mě absolutní očista, terapie. A nejlíp, když je kolem co nejméně lidí. Když se v něm nemusím koupat. Když mi není vedro.

To všechno se mi o víkendu splnilo. Nečekaně, neplánovaně jsme strávili dva dny u Baltu.
Jsem jak znovuzrozená. Vykoupaná v živý vodě.
Doufám, že mi tenhle pocit aspoň pár dnů vydrží.

13 názorů na “Vidět moře”

 1. No tak to je úžasný!!! A počasí vám vyšlo parádně! Jak jste k tomu nápadu strávit víkend na Baltu došli? Naprosto pozivitní fotky – culím se jak kdybych tam byla taky:-) A.

  1. Lucie Konečná

   Ivan tam potřeboval na otočku dovízt nějakou barvu na most – přeprava selhala, tak se rozhodl, že ji tam doveze sám – s náma. Bleskovej nápad a akce. To je fakt vždycky nejlepší. Ahooj!

 2. Zdravím…tohle s mořem mám taky…jen snáším dobře i to vedro…hlavně teda pokud je to moře poblíž…a taky se v něm musím vždycky smočit i kdyý skoro mrzne:-). Krásné fotky, kéž bychom to k němu měli alespo%n na nějakou stranu blíž:-)

 3. Jana - mercedeska7

  Lucko, úplně vám to v dobrém závidím a moc děkuji za fotky. Zahnaly mi depku. Nasála jsem sílu a energii z vaších fotek, přešla na zahradu na houpačku, zavřela oči a vžila se, při bublajícím potoku za zády, do atmosféry u moře.
  Díky ještě jednou a snad už se dokopu k založení blogu. Chodím tady k vám každý den na terapii.
  Jana

  1. Lucie Konečná

   Ideální podmínky, rozhodně začněte! Psaní blogu zahání deprese. Na to můžu přísahat. A díky za poklony, ty se vždycky hodí!

 4. Soňa Malinová

  (komentář jsem smazala já,aby si zas někdo nemyslel, že Lucie lustruje )
  V pátek nečekaně letím malým letadlem s klientem na výstavu letadel až k hranicím Švýcarska. Ale je to spíš noční můra, než těšení:-)Strašně se bojím létání.

  1. Lucie Konečná

   Já bych se nesmírně těšila. To je sen! Jsem zvědavá na fotky z výšky! Hlavně, ať nefotí pilot. 🙂

 5. Máme to nastavené stejně. Alespoň jednou do roka nutně potřebuju vidět moře, abych mohla zbytek roku fungovat. Koupat se v něm nepotřebuju, jen u něj postát, nadýchat se, poslouchat ho. Vyšlo vám to nádherně, fotky jsou kouzelné!

Diskuse uzavřena.