Video – třeba to ještě stihnete

Podívejte se na rozhovor Daniely Drtinové s primářem, který kritizuje farmaceutickou lobby. Všechny servery už ho stahují, možná tedy najdete prázdné okno.
Abyste věděli, co si pro své zdraví ne/koupit.

12 názorů na “Video – třeba to ještě stihnete”

 1. Nevím, jak je to doopravdy s tím stahováním pryč rozhovoru ze serverů, ale na původních stránkách dvtv.cz je stále v sekci Doporučujeme. A myslím si, že v archivu určitě zůstane… nemám takovouto paniku ráda, snad se nemýlím. Lenka

  1. Dobry den, na facebookovych strankach dvtv je k tomu vyjadreni. Jedna se o viralni zpravu. Zrejme to nejde spustit z youtube aby to dojem paniky podporilo. Kazdopadne i pres to dekuji, jinak bych to neshledla.
   Barbora Mengerova

 2. Názory MUDr. Erbena jsem vyslechla již před mnoha lety a dokonce zakoupila jeho knihu. Tím ovšem má aktivita skončila, takže dodnes nevím, co si o tom všem myslet.
  Už se ke mně donesly i zprávy o tomto videu a o jeho stahování… a taky tenhle názor
  http://blog.aktualne.cz/blogy/jan-hnizdil.php?itemid=26647
  Osobně si myslím, že někomu pomoci může, někomu ne, tak jako spousta dalších přístupů, na všelék nějak nevěřím. Monika

  1. Lucie Konečná

   Taky to beru jen jako jeden z názorů do diskuze. Ale proč si ho neposlechnout. Srdečně zdravím do Písku! 🙂

 3. Lucie,
  také jsme s mužem díky fungujícímu odkazu shlédli tento rozhovor.
  A více jak hodinu se jím zabýváme.
  Našli jsme i na stránkách http://www.sysifos.cz úplně opačný názor na pana profesora Erbena a tak nějak nevíme co si o tom všem máme vlastně myslet ? 😮
  Pravda bude asi někde uprostřed.
  Raději jdeme spát,dobrou.

 4. Dobrý den,

  na DV TV je rozhovor pořád, pan Erben je živá reklama na svoje slova, mě osobně B moc pomohlo- ji

 5. Jojo, už jsem to viděla asi před měsícem, šlo to přes fejsbůk, tak jsem si utrhla chvíli a mrkla. A je to síla. Všecko.

 6. Děkuji za možnost vidět toto video. Pro mne je už dostatečným doporučením, že to bude tak jak říká pan doktor Erben, cena od spolku Sysifos, Bludný balvan. To, co dělá tato organizace, nemá chybu. Díky ní se dozvím, co mám sledovat a kde je spíše pravda, než nám namlouvají všeobecně prolhaná média.

Diskuse uzavřena.