V.H.

 V Lobči v pivovaru byla taky výstava fotek Václava Havla (autor Tomki Němec). Hned u první fotky se mi spustily slzy a nedařilo se mi je zastavit. Ostatní návštěvníci na tom byli podobně. Překvapilo mě, jak málo lidí se ale přišlo pod střechu podívat a stačilo jim pivo vleže dole na trávě.

Stela je sice otrávená, ale na tyhle výstavy se mnou musí povinně. Na Havla se jde prostě bez řečí. I když si tam u stolu gumičkuje náramky. Ať. Třeba jí ale něco v hlavě do budoucnosti uvízne.

3 komentáře

 1. Drahá Lucie
  díky vám a ostatních dámiček mám nádherné chvilky u ranního kafíčka .A to musím podotknout,že lepší,zajímavější než z novin a časopisů.Tato byla obzvlášť nádherná/zprávička/.babkaalka

 2. Mimochodem, V.H. jako člověk neklesl, ani před sebou, ani před jinými. To spíš ostatní si roztáhli zorničky.
  Jen ho spokla ta podělaná politika. Jako člověk – byl lidský.
  Naše republika v něm dostala alobal, který zabalil trochu špíny. Ale zase – bylo to v rámci politiky, a to málokdo ocení a většina odsoudí.
  Jestli něco nejsem, je to znalec politiky. Píšu jen tak jako já.
  Magda

 3. Já to měla podobně v Litomyšli. Voskové srdce ze svíček pro Václava Havla a úžasný dokument, sochy Olbrama Zoubka se skvělým komentářem a už jsem se neubránila vnitřnímu dojetí…. Byl to skvělý prezident! Eva