Veselá koza aneb Skutečný dárek

Můj muž dostane k vánocům veselou kozu. Chce ode mě vždycky hlavně překvapení, má ho mít. Ne, koza se nestane mojí kamarádkou, protože ji nebudeme mít doma. Fyzicky ji dostane chudá žena v Kongu, které pomůže v jejím těžkém životě, o němž já doma v pyžamu nemám ani ponětí. Pokud i vy preferujete tzv. jiné dárky, koukněte na www.skutecnydarek.cz. Garantem je Člověk v tísni.
Adélo, díky za tip. Už jsem ho  rozsela dál a má velký úspěch. Můžete nakoupit kuřata na chov, školní potřeby, kanystry na vodu a další věci, které pomůžou.
Nesnáším řeči, že takovými dary si člověk kupuje akorát „odpustek nebo vylepšení ratingu vlastního svědomí“ (citováno z Lidových novin!!!). Ale i kdyby to tak bylo, a pomůže to někomu jinému nechcípnout hlady, tak vylepšujme, vylepšujme rating. Já zase tvrdím, že ten, kdo takový článek napíše a takhle uvažuje, je lakomec, který tím zastírá akorát fakt, že by nepřežil, kdyby si tu zakoupenou kozu nemohl přivést s sebou domů. Do paneláku.

2 názory na “Veselá koza aneb Skutečný dárek”

  1. Taky si myslím. Když člověku není líto obětovat pás stovek ve prospěch jiného člověka, proč by to nemohl udělat. Je to jen jeho věc a nikdo nemá právo o něm tvrdit, "že si vylepšuje rating". To mohl napsat fakt jen pisálek, který dokážet ocenit maximálně hmotné dary (nejlíp Rolls-Royce anebo šálu od Gucciho). Howgh! 🙂

  2. Jééé, Luci,tak mě to zase dojalo. Poprvé, když přišly ty certifikáty k nám domů a teď, když vidím, že jsi taky koupila dar, který snad Ivana potěší a pobaví zároveň. Ubohý redaktor z Lidových novin zřejmě o sebevědomí neví nic a vědomí ho asi taky minulo. Jsem zvědavá na Ivanovu reakci:-D! A.

Diskuse uzavřena.