Večerní

 
Dnes jsme se rozhodli, že už zítra vyrazíme na chalupu. Letos poprvé. Honička. Dopoledne musím zařídit několik věcí, odpoledne mám pracovní schůzku. Takže pak naložit připravené věci a psa. Cestou nakoupit. Večer konečně nekoncentrované štěstí. Rozfajrovanej krb. Snad. Nebo velká zima v chalupě.
 
Užijte si velikonoce, já se musím přiznat, že je nemám ráda. Ani velikonoční výzdobu ve stylu vajíčka, zajíčci, něco pěkně zeleného osetého v misce na stole apod. Navíc v tomhle počasí. Do neděle to bude fajn. Pondělí přetrpím. Pak se ozvu!
 

0 komentářů

  1. Tak je to zhruba rok, co jsem se zatoulala na Tvůj blog a potěšila se, že nejsem jediná, komu neraší za oknem obilí, nebaví ho malovat vejce a vůbec tak nějak není u vytržení ze svátků "jara", byť na jaro a sluníčko se těším moc. Letos to už hraničí s psychózou, bojím se podívat z okna, na zahradu pokrytou 20 cm sněhu a nostalgicky vzpomínám, že vloni touhle dobou už jsem měla za sebou první tradiční jarní spálení obličeje a několik "grilovaček". Ale to jsem psát nechtěla. Měla to být chvála roku, kdy mi dny zdobí chvilka s tvým blogem, který je vtipný a upřímný a pro mne představuje ideální vyváženost. Vím, že máš rodinu, psa, baví mne číst, co jste prožili a přitom si nepřipadám jako "šmírák" cizího života a hlavně nemám pocit, že bys své blízké při psaní zneužívala. Tak jen doufám, že Tě to nepřestane bavit a ani tě okolnosti nedonutí to tady zamknout. A taky díky za to, že jsem díky Tobě potkala pár hezkých knih a filmů. Přeji krásné volné dny u krbu a pondělí bez velkého duševního utrpení…

    1. Děkuju velice! Hned mám větší chuť "to nezabalit"!

  2. Letos nemám ani zaseto a vajíčka barvit asi nestihnu /velká změna proti minulému roku/. Tak veselé /možná velikonoce/možná druhé vánoce .)

    1. Ano, měli jsme všude plno svíček jako na vánoce, takže vykroutit se z toho, co nechceme prožívat, se dá v tomhle případě lehce!

  3. Jaktože žádná z blogerek nemá ráda Velikonoce?:) Čtu to dnes snad už po pátý:) Já se těším, ale to je asi tím, že děti jsou ještě malé.)

    1. Opravdu? Tak to mě mrzí, asi čtu jiné blogy, na to jsem nenarazila. Ale já to mám odjakživa, a ani malé děti v tom nic nezměnily. Bohužel.