V zákulisí

Dnes jsme byly s kolegyní Magdalénou točit PR rozhovor o seriálu. Vysílat ho budou snad zítra nebo pozítří, pořad se jmenuje Miniduel (teda ne, že byste se museli dívat). Nejlepší na tom vždycky je, že vás maskérky hezky namalujou. Vždycky se snažím zapamatovat, jak to dělaly, ale už to pak nikdy nezopakuju. Ale na fotkách to zas tak moc vidět není. To jen naživo jsem jiná.

9 názorů na “V zákulisí”

 1. Slušíííí….
  Taky neumím kouzlit s barvičkama.
  Ty světla a kamery by mě dozajista zabily, takže bych si moc krásy neužila.
  Ilona

 2. JJ, umí to…Já tohle říkám našim maskérkám pokaždé…. sama to jako ony prostě nedám a to se už léta koukám jak mne malují :-)) Prostě na to musí mít to správné oko a grif…. :-))

 3. Teď budu jako za inteligenta – když seriál poběží na Primě, tak ten Miniduel najdu někde na jejich stránkách?
  Poradíte?
  Já na ty barvičky nejsem ale chválím vlasy, k Vám to sedí jako tamto s hrncem:-) A náušnice super, jsem ten typ co miluje ty indiánské, s pírkama atd…a od 17i mám uši prázdné (snad si nebudu moc fandit, ale trapnost situace, kdy mě na zemědělce přimáčkli valníkem a kvůli rentgenu hrudníku mi jakýsi zdravotník už v polonahatosti sundaval náušnice, pak se snažil dlouuuuho rozvázat uzlík na kůži…a já pak už rudá jen procedila:"NŮŽKY!", by se Vám líbila:-))
  Ps. při následné kontrole mi do zprávy napsali, že po prodělaném otřesu mozku mám potíže s očním kontaktem – i prd – já už byla úplně ok, ale nějakému dr chyběl knoflík na břiše a jak dýchal, košile se rozevírala…
  Magda

 4. Dobrý den,Lucie,
  moc vám to sluší,je to takové jemné,decentní… a moc pěkné náušnice máte, jste kočka:)
  Petra

Diskuse uzavřena.