V půl desáté

 
Večeříme teď hrozně pozdě. Nedokážeme se nějak sejít doma včas. Dnes jsem Ivana uprosila, aby udělal salát s červenou řepou podle Deníku Dity P. Když v noci nemůžeme spát, sjíždíme pořady z archivu a viděli jsme zrovna tento díl. Za svůj pořad dostala Dita P. v Reflexu never more, ale myslím si, že je to nespravedlivé. Mě to sice nebaví, vadí mi stylizace toho pořadu a leccos jiného, ale celkem objektivně si myslím, že existují mnohem horší pořady. To si nezasloužila. Ani mého muže její vaření  nebaví, že je hrozně nesexy. A to je teta Dita docela jeho typ. Chlapi prý vaří s větší jiskrou. Nedokážu posoudit. Ale salát byl naprosto skvělej, k tomu rybka, moc dobrý.
 
Zítra jdu dělat poprvé něco, co jsem ještě nikdy nedělala. Mám trému, je to zcela mimo můj obor. A je to profese. Kdo se trefí, má u mě knihu. Tajenku stihnu prozradit ale asi až pozítří. Jestli chcete, hádejte!
 
Později ….
Dobře, Marcelo, tak ještě nápověda: Převážnou část pracovní doby je záhodno hledět na jedno a to samé místo. To, co vidíte, ale není pořád totéž.

 

0 komentářů

  1. Ještě pochvala kuchaři,obojí vypadá náramně!Pečenou řepu podle Dity už jsem také dělala,když vypnu zvuk, vaření se mi líbí.

 1. Dita je lepší v knize, tištěná a mlčící, recepty jsou výborné ale, na ten pořad už nekoukám:)Stačí mi to znát hezké a nezprzněné:)
  manžel je teda kujón!!!!!!!
  Dobrou noc!

 2. …. porotu? k filmu?
  Muzi vari tak nejak s lehkosti – a bez predsudku a starosti o uklizenou kuchyn.
  Na Ditu se opravdu neda koukat – bohuzel…
  hezky den

 3. Tak ten salát s řepou vypadá skvěle, taky se na něj chystám … A můj muž má na Ditu stejný názor, prý je nudná 🙂 A hádanka? Že byste si opravdu zkoušela toho zubaře do seriálu ….:-)

 4. Tipuju dispečerku letového provozu, ale já bývám v odpovědích na otázky často za exota :-). Hlavně načerpejte nové zážitky. Zdraví tichá čtenářka Irena

 5. Můj tip – budete hledět na obrazovku při screeningu libovolné (v lepším případě) části lidského těla.
  A. Eva

 6. Ochranka v obchoďáku co čučí na obrazovky a číhá na zloděje? Jinak Ditu jsem viděla chvíli v jednom dílu a velmi vadil její způsob vyjadřování. Nevydržela jsem a po chvilce vypla.

 7. Mě napadl ten, kdo se dívá mikroskopem do petriho misky anebo hvězdáři – dalekohledem na vyhasínající hvězdu.

 8. Ditu P. jsem viděla vařit včera poprvé (nemám televizi).
  Byly jsme 4 roky spolužačky. A nic jsem od ní nejedla 🙂