V půl desáté

 
Večeříme teď hrozně pozdě. Nedokážeme se nějak sejít doma včas. Dnes jsem Ivana uprosila, aby udělal salát s červenou řepou podle Deníku Dity P. Když v noci nemůžeme spát, sjíždíme pořady z archivu a viděli jsme zrovna tento díl. Za svůj pořad dostala Dita P. v Reflexu never more, ale myslím si, že je to nespravedlivé. Mě to sice nebaví, vadí mi stylizace toho pořadu a leccos jiného, ale celkem objektivně si myslím, že existují mnohem horší pořady. To si nezasloužila. Ani mého muže její vaření  nebaví, že je hrozně nesexy. A to je teta Dita docela jeho typ. Chlapi prý vaří s větší jiskrou. Nedokážu posoudit. Ale salát byl naprosto skvělej, k tomu rybka, moc dobrý.
 
Zítra jdu dělat poprvé něco, co jsem ještě nikdy nedělala. Mám trému, je to zcela mimo můj obor. A je to profese. Kdo se trefí, má u mě knihu. Tajenku stihnu prozradit ale asi až pozítří. Jestli chcete, hádejte!
 
Později ….
Dobře, Marcelo, tak ještě nápověda: Převážnou část pracovní doby je záhodno hledět na jedno a to samé místo. To, co vidíte, ale není pořád totéž.

 

18 názorů na “V půl desáté”

  1. Všednodennosti

   Ještě pochvala kuchaři,obojí vypadá náramně!Pečenou řepu podle Dity už jsem také dělala,když vypnu zvuk, vaření se mi líbí.

 1. Dita je lepší v knize, tištěná a mlčící, recepty jsou výborné ale, na ten pořad už nekoukám:)Stačí mi to znát hezké a nezprzněné:)
  manžel je teda kujón!!!!!!!
  Dobrou noc!

 2. …. porotu? k filmu?
  Muzi vari tak nejak s lehkosti – a bez predsudku a starosti o uklizenou kuchyn.
  Na Ditu se opravdu neda koukat – bohuzel…
  hezky den

 3. Tak ten salát s řepou vypadá skvěle, taky se na něj chystám … A můj muž má na Ditu stejný názor, prý je nudná 🙂 A hádanka? Že byste si opravdu zkoušela toho zubaře do seriálu ….:-)

 4. Tipuju dispečerku letového provozu, ale já bývám v odpovědích na otázky často za exota :-). Hlavně načerpejte nové zážitky. Zdraví tichá čtenářka Irena

 5. Můj tip – budete hledět na obrazovku při screeningu libovolné (v lepším případě) části lidského těla.
  A. Eva

 6. Ochranka v obchoďáku co čučí na obrazovky a číhá na zloděje? Jinak Ditu jsem viděla chvíli v jednom dílu a velmi vadil její způsob vyjadřování. Nevydržela jsem a po chvilce vypla.

 7. Mě napadl ten, kdo se dívá mikroskopem do petriho misky anebo hvězdáři – dalekohledem na vyhasínající hvězdu.

 8. Ditu P. jsem viděla vařit včera poprvé (nemám televizi).
  Byly jsme 4 roky spolužačky. A nic jsem od ní nejedla 🙂

Diskuse uzavřena.