Už teď se chvěju

32 komentářů

  1. A to jsou ještě ty nejlevnější, nabízeli nám i skoro za dvojnásobek. Tyhle se musely do dvou hodin zaplatit. Takže na rozhodování nebylo moc času.

 1. To je dálka, pane Knotek:-) Cesta daleká, ale těch zážitků, co bude. A pak třeba přiletí nějaká dobrá inspirace pro nový scénář. Věřím, že už se těšíte teď. Lucka

 2. Tichá závist :-)) Asi to maj fakt všichni Češi :-)) Cena tedy fakt ještě docela dobrá.

 3. To budou nádherné vánoce a Nový rok…. moc vám to přeji…. sama bych už byla jak na trní… ale ono to uteče jako voda a bude prosinec :-)) Už teď se těším na tvé postřehy od protinožců 🙂

 4. Bych se taky chvěla…měsíční prázdniny! To abys psala jak čert, do foroty:-)

  1. Vedro a bohužel to bude výlet "s". Mám strach jenom oznámit, že nebudu ve 100% pracovním výkonu.

 5. Urcite se vam tady bude libit ,nejhorsi na te ceste je to cekani mezi lety ale letitiste v Soul je obrovske tak se tam urcite zabavite .Predem vam vsem preji krasnou dovolenou .

  1. Děkuji za optimismus, z cesty obavu mám, ale na strachy je ještě čas 🙂

 6. OMG -Austrálie, Kryštof atd. MOC Vám to přeji všem! Myslím, že budete okouzlení…. nejen počasím, přírodou a lidmi. Kdyby šlo jen o cenu letenek, ale zaplatit vše po dobu , co budete pryč a nevydělávat, to je dovolená snů. Ale Kryštof si to jistě zaslouží, poctít jej návštěvou a Vy také. Návrat bude jistě krutý, a co hafani, půjdou někam do školky nebo psího hotelu? Zdravím a mávám do dálky Marcela

  1. O nákladech ani nemluvím, ale myslím, že to bude poprvé a naposledy v našem životě. Cherry bude u naší hlídačky doma, která ji miluje a Amanda u Moničiny maminky. Marcelo, sbírám pro tebe časáky, ale ještě jsem je ani nestihla sama přečíst. Ale neboj, v srpnu určitě pošlu!

 7. Možná jsem šťoural, jak to bude mít Stela se školou ? Jinak samozřejmě dovolená snů :-))

  1. To jsem ještě nezjišťovala, ale budu se snažit přesvědčit paní ředitelku, že měsíc pobytu v Austrálii, je pro ni přínosnější než měsíc chození do školy. Je mi jasný, že dohánění pak pro ni bude obtížné, takže to beru i za cenu zhoršených známek. Já tohle moc neřeším. Hlavně, ať ji pustěj 🙂

 8. VAU a sakra vau:-)) Ten nadpis vydal za 4stranný článek:-))
  Takže klidný vzlet a dosed už teď přeju!!! A hlavně na postřehy z cesty Vaším stylem!
  Ps. Odklikla jsem si "Dopisy Kryštofovi" a záchvat po prvním článku, že přiběhl i syn, co mi je. Tzv. "psí orální sex" PO:-)))))))))))))))))))))))))))))
  Magda

  PS2: Kdesi v Austrálii se potí malý tučňák v klokaní kapse…………kdesi v Antarktidě zvrací malý klokan………..zasraný výměnný pobyty:-)))

 9. Milá Lucie, i když je červenec tak už teď přeji hezké vánoce a potěšení se synem :-). Ty náklady stojí určitě za to setkat se synem. Moc se těším na fotky a psaní z návštěvy.
  Irma

  1. Irmo, díky,věřím, že budu průběžně psát na blog (abych měla památku i sama pro sebe).

 10. Výjmečně nezávidím a přeju z celého srdce, a kdo nám bude psát ty vaše posty o starých ozdobách, to teda nevim, no to asi nepřežiju!!!!
  Myslím, že jste fajn rodina, když jedete za Kryštofem takovou dálku, za takovej balík a ještě s notebookem:D
  Vím, že pro spoustu lidí je taková cesta finančně nedosažitelný skutek, ale taky jsou lidi, co peníze maj a místo aby jeli za rodinou, radši si koupí auto nebo jdou na plastiku, takže opravdu vám přeju abyste si to užili.
  Pa P.

  1. Děkuju moc, však taky na tom finančně vykrvácíme, ale zážitek je pro mě daleko cennější než věc. O ozdobách určitě napíšu, budeme mít české vánoce o něco dřív. A díky!

 11. Paráda! Těšte se na cestu zpět do ČR, Korean Air ubytovává v LUXUSNÍM hotelu a pokud budete trávit čas v AU jako my, tak jim "vyžerete" celý večeřový bufet a ráno si dáte nášup na snídani 😀