Už jsem tu

Cesta regiojetem příjemná, občerstvení částečně v ceně a co v ceně nebylo, bylo levné. Literární noviny taky zadarmo. Celkově musím říct, že proti cestě s Českými drahami, je tohle za hubičku. Když jsem přijela, byt ještě nebyl uklizený, tak jsem si tu nechala jen kufr a šla se najíst. Bála jsem se, že to paní odflákne, ale ne. A to se tyhle byty špatně uklízejí, protože všechny stěny jsou oklepaný na cihlu. Než mi kleknul mobil, stihla jsem jen pár fotek, zítra přidám další.
Bydlím kousek pod Bratislavským hradem a jsem ohromně spokojená. Pořád je se na co dívat. Teď myslím teda v bytě. Minule byt v Karlíně byl taky fajn, ale přece jen se v těch bílo šedejch bytech brzo nudím. To mi tady nehrozí.
Mám štěstí, že I. není žárlivej, protože jinak by nevydejchal ty dvě povlečený postele. Ale už to takhle bylo připravený 🙂 Naštěstí je rozumnej a ví, že mě nikdo nechce.
(A taky nečte blog.)

Naproti se někdo hádá. Kokot, kokot, kokot, nevieš urobiť ani limonádu!
A někdo smaží palačinky.
Další řvou u fotbalu.
Paráda!!!
Jsem unavená, tak půjdu brzo spát.
Zítra!

P.S. Sedím na tý modrý židli, co vypadá jako černá.

9 názorů na “Už jsem tu”

 1. Jestli je bílošedá nudná, tak tohle je horor! Cítila bych se tam jak v žaláři národů na Špilberku.

 2. Mne sa páči a veľmi a tiež máme niektoré steny obúchané až na tehlu, ale potom napenetrované, nedrolia sa a dajú sa umývať, ale to je už vlastne nuda:-)
  Tak si uži!
  Alena V.

 3. Je to zajímavý, byt vypadá hodně tmavě, to by mě asi trochu odrazovalo, ale na zkoušku proč ne. Mimochodem jsem se taky nechala zlákat a za týden vyrážíme do Holandska a zkusíme hned dvoje bydlení přes airbnb , už se těším:-).

 4. To je správná divočina, já bych se tam sama bála…ale pro vaše účely asi vhodné…
  přeji vám, milá Lucie, krásné dny v Blavě…
  Jiřina z N.

 5. Nááááááááááádhera,krásné bydleníčko,přírodní,pro mne útulné,cihly,kámen miluju,žádné akorát nahozené stěny vše tip top,tohle je paráda,ráda by jsem si tam s Váma dala kafe…

Diskuse uzavřena.