Už doma

Poslední dvě fotky z bytu.
Adriana mi upletla rukavice, až budu v zimě chodit se Cherry ven.

Vyprat ve vodě se šampónem, vymáchat taky v teplé vodě. Musím si to sem napsat, abych nezapomněla. Často totiž blog používám jako soukromý vyhledávač. Hledám, hledám, až najdu (teda většinou). 
Doma všechno tak trochu zanedbané. Chyběla ženská ruka. Zítra poslední angličtina, prázdniny už dýchají za krk. Stela má prodloužený ročník až do konce prázdnin kvůli mononukleóze. Není zatím klasifikovaná z matiky a ještě z jednoho technickýho předmětu, kterej vůbec netuším, o čem je.
Snad to do konce srpna dá.
Cesta vlakem je tak rychlá, že ani nemám pocit, že bych byla někde daleko. Jen za rohem.

5 názorů na “Už doma”

 1. Všednodennosti

  Vítej doma Lu, fotky z bytu byly báječné a stejně tak báječně vypadají rukavice od A. Ty teda budou hřát a nejen pro ty vzpomínky na letní setkání. Zdravím k Vám domů a pohlazení psíčkové!

  1. Lucie Konečná

   Ahoj, Marcelo, přesně jsem si na tebe vzpomněla, když jsem to psala, že i od tebe mám doma pletené věci – a nosím je! Díky za psí pozdravy, též posílám!

 2. Lucie, dobrý večer.
  Můžu Vás využít/zneužít? Tedy Váš blog.
  Vím, že Vaše čtenářky mají přehled…ohledně vycestování dítěte do zahraničí, jestliže matka již nežije s volem, pardon otcem.
  Ano, již jsem si zjistila, že musím mít jeho podpis. Zeptám se, co se týče Chorvatska, stačí český list nebo je potřeba i angl.verze?
  Moc děkuji a omlouvám se za "mimomísní" téma.
  (Vzpomínka na pravěk. Kdysi na Lidé.cz jsme měli Mimomísní fórum, kde lidi psali co chtěli. Skvělá parta, skvělá témata….)
  Magda

Diskuse uzavřena.