Už dnes seriál JEDNA RODINA

Pokud vás zajímá, co jsem dělala celý loňský rok, tak zapněte ve 20:20 hod Novu. Zdá se mi to skoro neuvěřitelné, ale teprve před rokem jsme začali seriál vymýšlet a dnes už píšeme poslední díly série (37-40), z toho 20 dílů je natočených. 
 
Seriál si dlouho hledal svůj tvar, nejdřív byl příliš free, pak málo dramatický, pak moc dramatický a málo komediální. První díl měl 15 verzí, než jsme nastavili formát, se kterým byla spokojená televize i my, autoři. Každý díl je trochu jiný, záměrně nemáme šablonu, podle které se většinou dlouhé seriály píší. O to je to větší práce, ale i zábava a adrenalin.
 
Budu ráda za zpětnou vazbu, i když se vám seriál líbit nebude. Je to pro mě důležité. Děkuju!

6 názorů na “Už dnes seriál JEDNA RODINA”

 1. Milá Lucie, byla jsem rozhodnutá, že seriál sledovat nebudu. Po Střídavce se mi do něj moc nechtělo. ALE….Dnes oproti původním plánům jsem shlédla reprízu 1.dílu a moc se mi líbil. Úžasné dialogy, vtip, poučení. Velmi šťastný byl i výběr herců. Určitě se budu dívat i na další epizody.
  Přeji pěkný den a pohodu Marta

   1. Druhý díl už jsem si vyloženě vychutnala. Moc fajn. Dialogy výborné. Ovšem scéna s poznámkou (ty jsi sundal Zemana) je dokonalá😃😃😃.
    Už se těším na další díl a ať žije rokenrol👍.
    Marta

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *