U nás už klepou

Konečně listopad!

Posledních pár let už ho beru jako předvánoční měsíc, protože prosinec je hrozně rychlý a nestihnu si užít všechno, co potřebuju. Mám pár oblíbených zimních filmů, chci se chodit dívat na vánoční výzdobu, na výstavy, do kina, do centra Prahy, na vánoční trhy …
Na to všechno tři prosincové týdny nestačí.
Taky jsem zjistila, že když si prohlížím výlohy a vánoční zboží jen tak, bez povinnosti něco sehnat a koupit, je to úplně jiný pocit. Prostě si to jen užívám.
Normálně do obchodů ráda nechodím, ale výzdoba mě baví.
Dnes vyšlo vánoční číslo Marianne bydlení a je moc povedené. Krásné reportáže, tipy na dárky, ozdoby. Jsme tam se Cherry taky. Bylo nám potěšením!

15 názorů na “U nás už klepou”

 1. Milá Lucie, také jen ráda "nasávám a kochám se" vánoční atmosférou. Ráda chodím večer s pejskem a "šmíruji" rozsvícená okna 🙂 Děti už jsou velké, takže je to u nás spíš o potkávání se a povídání. Mějte krásné a hlavně pohodové dny.

 2. už mám přečteno … při vší úctě k vaší sbírce, nejvíc se mi líbí cherry :o) co taky můžete čekat od šílené pejskařky, že?! hezké dny přeju. eva

 3. A jen tak mimochodem ...

  Já listopad nemám ráda, podzim už je sychravý a vánoce ještě daleko. Ale je pravda, že v prosinci už nic moc nestíhám. Do obchodů chodím celkem ráda, ale ne v prosinci, nejsem sebevrah. Takže povinnosti přesunu na listopad a na prosinec zbudou už jen radosti a potěšení. Aspoň doufám.
  Hezký den.
  Jitka

 4. Lucie, netušila jsem, že jste za projektem Noc s Andělem, jste prostě skvělá! Ozdoby jsou nádherné a Vám to sluší. Nechystate nějakou vystavu všech Vašich ozdob? V časopisu šetřili s fotkami 😉 A jak psala Magda, taky jsem šmírák vánočních oken. Dárky už mám skoro všechny doma, prosinec je u nás o procházkách, návštěvách skanzenu,kamarádů a kultury. Vánoční trhy mám nejraději v Olomouci. V Praze jsem v nich nějak ztracená. Krásné dny a podrbani Cherry. Eliška

 5. Zdravím Vás paní Lucie,jsem už dlouholetá čtenářka na vašem blogu……díky za něj….V listopadu je už to sedm roků,co jste dali nový a láskyplný domov Cherry z útulku.Posílám jí pohlazení a vám ještě jednou veliké poděkování.Přeji vám vše jen a jen to dobré…..S láskou Stáňa

 6. Dobry den Lucie, me me zaujala zminka o Vasich oblibenych vanocnich filmech. Nenapisete o nich clanek na blog? Ja mam moc rada Falling in Love s M.Streep a R.de Nirem. Lenka P.S. Noc s Andelem jsem milovala myslim, ze mam doma na VHS nahrany i nejaky dil.

 7. Tak to je pravda, paní Lucie . Prosincové číslo Marianne bydlení je skutečně povedené, taky se mi líbí. Jasně, že jsem tam našla i Vás. Vaše sbírka vánočních ozdob je opravdu úžasná. Hezké dny Vám přeji. S pozdravem Miluše.

 8. Nám bylo taky potěšením:)) A je pravda, že zákulisní pohled na ozdoby byl mnohem bohatší, než je ten čtenářský, tak snad to vyrovnává rozhovor.)

  Krásné Vánoce všem:) Já na ty domácí vlítnu tenhle víkend, protože je prostě miluju. Ale to je tím, že je mám pro koho připravovat. Děti dělají Vánoce.

Diskuse uzavřena.