Trochu strachu

 
 
Posledních několik dnů mám zase hlavu v počítači. Dnes plánuju jít spát v jednu nebo ve dvě a vstávat v šest, abych stihla odevzdat práci.
Ani jsem si nestihla užít samotu na chalupě, jen co Ivan se Stelou odjeli, začaly hromy a blesky, bála jsem se. A bojím se pořád. Jsem sama mezi skálami. Žádný soused nikde na dohled, ani na zakřičení. Když jsem tu sama, vždycky si říkám, že bych si měla aspoň pořídit závěsy do oken. A lepší zámek. A pevnou linku, abych mohla volal SOS, když není signál. A milence, co by jezdil na noc, kdy se tu bojím nejvíc.
 
Cherry je taky nesvá, ještě nikdy tu nezůstala se mnou sama. Jenny už byla na moji samotu zvyklá.
Snad to zvládneme i bez závěsů a toho ostatního.
V jednu si beru stilnox a strčím hlavu pod peřinu.
Už se nemůžu dočkat rána!
 
P.S. Nevíte, kolik bajtů má jeden giga bajt? Nemůžu se dopočítat a přesně tolik jsem si zakoupila internetu. Vyhledávač nelze otevřít. Internet se plíží jako vyschlý šnek.
 
Jestli tohle čtete, je to vítězství lidské vynalézavosti nad technikou. 
 
 
 

6 názorů na “Trochu strachu”

 1. Luci, gratuluji, zvítězila lidská vynalézavost nad technikou,která nás,bohužel,někdy ničí.
  1 megabajt je 1 miliarda bajtů.To stačí na mnoho scénářů.Zlobí mě odesílání,nad horama máme ještě bouřku,přeji klidnou noc.
  Krakonoš z Krkonoš.

 2. Lucie, držím palce, ať se nebojíte – a internet říká, že 1 gigabajt má 1 000 000 000 bajtů. Sama bych to taky nevěděla.
  Hana

 3. Soňa Malinová

  Já jsem děsný posera a to bydlíme mezi rodinnými domky. Když je muž pryč, svítím celou noc.

  1. No, ještě že nebydlim vedle Vás, měla bych depku, že celou noc pracujete… tak snad sousedi čtou blog ;)… Jana

  2. Lucie Konečná

   Sousedi tu žádní nejsou, pár desítek mětrů od nás žije samotná jedna stará paní, která nemůže chodit, je jí asi 70 a myslím, že vrcholem techniky je u ní doma televizní přístroj. V tomto směru tu jsem naprosto inkognito!

Diskuse uzavřena.