Tři chlapi ve sprše

Pokračujeme v renovaci koupelny, není to jen tak. Už jste někdy viděli řemeslníka, který by přijel a prohlásil: „Ten, co tu byl přede mnou, to teda udělal fakt perfektně!“?

No.
Takže včera přijeli tři chlapi a všichni se vecpali do naší koupelny 3×1 m.
Brousí, stěrkují, natírají … a hlavně nechápou, proč nechceme kachličky.
Fakt nechceme.

Když jsem je viděla pohromadě v tom malým prostoru, hned jsem si vzpomněla na erotický sen mojí kamarádky, které se zdálo, že se ocitla ve sprchách fotbalistů … jedno celé mužstvo to prý bylo určitě. Možná i soupeři.

A když je nejhůř, tak si ten sen v duchu znovu přehrává 🙂

3 komentáře

  1. Takový sen bych si klidně nechala zdát 😉 a asi bych se ani nečervenala, jen bych fotbalisty vyměnila za hokejsty 😀 bára.kára

  2. Milá Luci, pro mě to není erotický sen jako pro tvojí kamarádku, ale skoro každodení realita. Jsem na jednom fotbalovém hřišti a nejen ty sprchy ale i celé chodby jsou jich plné. Obléknutí nebo napůl a taky s ručníkem kolem pasu. Je mi už tak nějak kolem 50 – 60 a už jsem toho viděla dost. A tak kdyby si čuchla do té šatny tak jí ty sny přejdou.Zdraví Irma :)))))))))

  3. dobrý večer Lucie, ať se tam motá řemeslníků kolik chce, vypadá to i bez dlaždiček moc dobře :))) držím palce, ať udržíte "ducha" Vašeho bydlení…..zdraví A.l