Třetí adventní

Co se týče vánoční výzdoby, tak jsem moc nepokročila.  Ale zase to tak nevadí, protože my máme Vánoce celý rok. 

Dnes třetí noc, kdy jsem usínala až kolem čtvrté. Trápím se nad novým projektem. Začátky jsou vždycky nejhorší. Než se celý projekt postaví, tak to dá zabrat. Snažíme se být originální, aby nám televize dala zelenou (a peníze) na přípravu a výrobu. Protože jde o delší projekt, pracovala bych na něm zase se svými kolegy. Moc bych si to přála.

Do Vánoc máme ještě za úkol dokončit aspoň zčásti rozmalovaný pokoj, kde budu bydlet já s ozdobami. Jinak se k nám na Vánoce všichni nevejdeme.

Ještě mám pro vás pár tipů, co pod stromeček. Fajn jsou třeba poukazy. Do knihkupectví, parfumerií nebo různých obchodů. Nebo předplatné. Můžete darovat třeba předplatné časopisu, galerie DOX, půjčovny online filmů Aerovod, abonentku  do oblíbeného divadla apod. Možností je spousta. 

Krásný adventní týden přeju. 

8 názorů na “Třetí adventní”

 1. Lucie, přeji vše nejlepší k dnešnímu svátku a ať se přání vyplní. K tomu hodně zdraví.
  U nás je předplatné tradičním dárkem (National Geogr. a Krásný rok). V době papírových dálničních známek to bývala známka…..
  Přeji krásný sváteční den. Z Jizerek zdraví Olina

 2. Krásné odpoledne a svátek samozřejmě taky! 🙂 dáváme maminkám každý rok předplatné Chvilky pro Tebe.
  Máte opravdu překrásný adventní věnec!!! Inspirace pro příští rok.
  Děkuji Jana

 3. Jo poukazy. Některé jsme nedokázali uplatnit dva roky. Předplatné je mnohem lepší. Jo a koupila jsem knížku od Vás svojí milované spolutchýní, tak teď jen doufám, že bude pod stromečkem spokojená.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.