woman climbing a ladder

Tip na prodej/koupi učebnic

Co teď dělám doma ty nový pořádky (není to nikde vidět), tak nacházím různý učebnice po Stele a ještě i po Kryštofovi. Nevěděla jsem, co s nimi, a vyhodit je se mi jaksi příčí, tak jsem googlila a našla jsem velmi sympatický obchod, který vykupuje a prodává knihy, a má svoji sekci  i pro učebnice:

Reknihy učebnice

Můžete si tu ale samozřejmě koupit i beletrii, kuchařky či jakoukoli jinou literaturu jako v jiném knihkupectví či antikvariátu. Když si vzpomenu, jak před pár lety byl antikvariát mrtvým obchodem a teď se díky  onlinu a novým technologiím probudil k velmi čilýmu životu, mám radost.

Knihy i učebnice tu ovšem vykupují pouze ve skvělém stavu, což se o většině učebnic mých dětí říct nedá. Ale našla jsem i kousky, které nikdy nebyly ani pootevřené (už chápu studijní výsledky mých géniů), takže ty půjdou z domu. (Učebnice. Géniové už šli před nimi. )

P.S. Děkuji za všechny maily, zprávy a komentáře ke střídavé péči, je vidět, že tohle téma hýbe národem. Škoda, že ani jedna z televizí neměla zájem o seriál, mám spoustu materiálu. Jsem ráda, že byl zájem aspoň o film. Určitě se k tomu ještě xkrát vrátím. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.