Těšení

Pořád je se na co těšit!

Asi už znáte moji fobii ze Silvestra, nechci se veselit, nechci dělat chlebíčky, pít víno (to už vůbec ne), pozvání na OSLAVU bych rozhodně taky nepřijala.
Můj ideál je být sama doma.
Letos se mi to zase nepovede, ale někdy určitě.
Tentokrát utíkáme před povánoční depresí do Krakowa. Přes airbnb jsme si tam pronajali zajímavý byt. Sice bysme radši někam aspoň trochu do tepla, ale to nám napjatý rozpočet nedovolí. Zdá se mi, že čím víc můj muž pracuje, tím má míň peněz. Nevím, co je to za avantgardní úměru, ale je to prostě tak. A já taky zrovna nevypadám na to, že bych napsala trhák … tak holt Krakow.
Je tam krásně.
A je tam levně.
 

 
 
 

9 názorů na “Těšení”

 1. My jsme byli v Polsku nedávno, u Osvětimi a v Osvětimi, kvůli knížce, část programu tedy nebyla z nejveselejších (součást mého letošního letně-podzimního tour po koncentračních táborech, deprimující, ale neumím psát o místech, která jsem neviděla), ale pokud jde o ubytování, městečka, lidi a jídlo (naprosto aaach žebírka 🙂 ), můžu Polsko jen vřele doporučit :-). Měj se, J.

 2. Krakov je jedno z nejkrásnějších měst, které jsem navštívila. Obecně mám Polsko moc ráda. Určitě doporučuji Staré město, v židovském městě jsem tajně plakala… výborné kavárny, kouzelná zákoutí… vrátím se tam zase na jaře, zaplatila jsem si startovné na krakovský maraton. Sice moc vnímat památky asi nebudu, šle doufám, že samotná atmosféra města mě nabudí k vysněnému cíli. Ubytování máme zajištěné na lodi :-)!

 3. Skvělá volba, nám se tam moc líbilo a byt vypadá úžasně, už se těším na reportáž. Užijte si výlet. Eva

 4. Krakow je nádherné město.
  Byla jsem tam také v zimě a ač je to již drahně let, stále to vidím před sebou, jako by to bylo včera.
  Možná je to i tím, že jsme navštívili i ta smutná místa v okolí, ale město je fakt krásné.
  Hezký výlet ! Michaela

 5. zidovska ctvrt Kazimierz, kde budete bydlet, je kouzelna! fantasticke kavarny, skvela atmosfera, moc se mi styska…

 6. Ahoj Lucie,byli jsme tam s manželem loni před vánocema a opravdu jsem byla velmi překvapená,jak nádherné město Krakow je.Letos jedem objevovat krásy Wroclawy…tak si to užijte a už se těším na report.Jitka Olomouc

 7. Super byt! Radosť treba!
  Ja si plánujem rozšíriť hospodársku časť domu a robím si tým radosť, plánujem si vaňu na nožičkách, čo leží v lese, ešte neviem ako ju dostanem k nám, ručne maľované cementové dlaždice od nás z kraja, technickú sprchu, aby sme mohli sprchovať aj psie labky, máme o jedného jedného psa viac, atď:-)
  Stela je tak krásna, že som ju najskôr na inst nespoznala!
  Na ten čínsky obchod som ti tuším minulý rok posielala link, je vraj spoľahlivý a tuším je pošta zadarmo a dá sa tam aj niečo vybrať a majú aj akcie, ja som zakotvila na zoot-e a som spokojná.
  Opatrujte sa!

 8. Dobrý den, Krakow neznám, ale před lety jsem navštívila výstavu Krakowských betlémů a myslím, že budete nadšená. Jsou tak moc odlišné od toho, co známe od nás. Obrovské lesklé stavby s miniaturním Jezulátkem v přízemí…. Užijte si výlet. Tereza

 9. Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

  Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy opravdu miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod … Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

  Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl … Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr … Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny … Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta

  Představil jsem mu spoustu párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy … Pevně ​​věřím, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber prostřednictvím +2347013499818

Diskuse uzavřena.