TERKA

Zářiové číslo Marianne bydlení je bichle s 260 stranami. To proto, že tu jsou i tradiční kupony na Dny Marianne. Pokud plánujete koupit něco do domácnosti, mrkněte nejdřív, jestli tu není na váš obchod sleva. Příjemně ušetříte. Výhodně si tu můžete koupit i předplatné MB a podpořit naši práci.

Tentokrát jsem rozhovor vedla v Náchodě (opravdu tam, nikoli mailem nebo po skypu) doma u Terky. Potřebuju mít autentický zážitek, aby se mi dobře psalo. Terka mě nadchla přístupem k životu i k bydlení. Má dvě malé děti, se kterými cestuje, a nečeká, až vyrostou. Bydlí ve 2+1 a neplánuje se stěhovat do většího. Přečtěte si to. Může to být pro leckoho inspirativní.

Za týden jedeme na dovolenou. A já jdu zítra k doktorovi. Dutiny. Kašel. Klasika. Ještěže jedeme na nejsevernější poloostrov Polska, kde už může mrznout. Dobře jsme vybrali. To je prostě můj celoživotní strach, aby mi náhodou nebylo na dovolený vedro!

 

2 názory na “TERKA”

  1. Lucko, užijte si Balt, naši se od něho vrátili před dvěma týdny a nemohli si to vynachválit. No a v říjnu se na Vás těším zase v Náchodě 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.