Tak už se nám stejská, pa

Tuhle sms jsem dostala brzy ráno od mého muže a dcery. A s hrůzou jsem zjistila, že mně se ještě stýskat nezačalo. Plánovala jsem, že se nad sebou zamyslím, ale při prvním akordu na počítači, jsem na to zapomněla (to vlastně není akord, to bych musela všechny klapky stlačit naráz a to nedělám, ale to slovo se mi moc líbí).
Dostat sms od mého muže je úplný zázrak, myslím, že od dob vynálezu mobilu, jsem jich od něj dostala asi tak deset. Většinou to byla reakce na nějaký můj dotaz – a to mi místo odpovědi poslal automaticky nastavenou frázi „taky tě miluju“. Ale pak zavolal. On prostě na žádné psaní není (stačí prý jeden maniak v rodině).
Dnes jsem dokončila práci pro Primu, kde účinkuji v projektu své kolegyně, takže se vlastně přizpůsobuju zadání, které od televize máme. Kdybych to psala za sebe, psala bych jinak. Jenže o moje jinak televize moc zájem nemají. Zítra se vrhám na další díl Ententýků a to se vyřádím. Viděla jsem deset dílů a zatím každý je úplně jiný. První dva jsou nejhorší. Rozjezdy mi moc nejdou, zato konce mívám výborné. Tak hlavně aby ten konec nenastal moc brzo. Pořád jsem se těch postav nenabažila.
A zdravím maminku Kristýny Kociánové! Kristýna mi minulý týden na tiskovce říkala, že jste mojí věrnou čtenářkou. Tak to mám radost. Jestli dá pánbůh a ředitel ČT, tak v pokračování bude mít Kristýna hezký příběh. Jen ať už nehubne! 🙂

P.S. Fotky jsou ze soboty, musela jsem si jich pár udělat do zásoby, protože můj foťák se opaluje v Bulharsku.

1 názor na “Tak už se nám stejská, pa”

  1. Jéé, moc děkuji a taky zdravím. Vaše stránky jsem začala číst vlastně kvůli informacím k Ententýkům. Pak mě nadchly fotky z Itálie, kterou mám moc ráda. A začala jsem číst všechno.
    A už jsem závislák. Když mám pohodu, hned jsem tady. Už jsem překonala i provinilý pocit, že někomu ,,lezu,, do soukromí.
    Moc pěkně píšete o Kristýně, což mě jako správnou matku dojímá. Jsem šťastná, že jste jí dala takovou příležitost. Moc se těším na 5.září. No a s tím hubnutím – to asi ani není úmysl. Žádná anorexie. Probíhají i čokolády a zmrzlina. Hlavně ať je v pohodě.
    Takže ještě jednou DĚKUJI za tyto stránky, za Ententýky a ať Vás neopouštějí tvůrčí nápady.
    Krásný zbytek léta přeje Marie K.

Diskuse uzavřena.