Svíčky a losos

Poslední včerejší mail jsem poslala v 0.43 hod.
První dnešní v 6.48 hod.
Budík na 6.30, abych stihla ráno něco napsat a byla jsem u toho čerstvá.

Dnes poprvé po 5 týdnech mě nebolí zub a nemám v sobě 1-5 aulinů, bez kterých bych v posledních dnech nepřežila. Včera velký zákrok u zubaře, který mě má zase vrátit do normálu.
Modlím se, aby to opravdu zabralo a já mohla v klidu odletět.

Mám výborný tip, jak ušetřit a koupit v IKEA opravdu jen to, co potřebujete.
Svíčky a lososa.
Když tam pojedete cestou domů od zubaře po 5 anesteziích a 2 prášcích proti bolesti , tak budete rádi, když se uprostřed vánoční výzdoby nesložíte a dojdete po svých k autu.
Nevíte někdo náhodou, proč už není možné zakoupit velké papírové ekologické tašky a místo toho všichni odnášejí nákup v těch nechutných modrých igelitových plachtách?
A proč obyčejná voda je tu dvakrát dražší než cola?

Některým věcem prostě nerozumím a není to zjevně jen tím umrtvením.

Ráno jsem si rozsvítila hvězdu, aby se mi lépe psalo.
Byla ještě tma a ticho.
Nádhera.

5 názorů na “Svíčky a losos”

  1. Ta hvězda, ta je! To se ti muselo krásně psát. Doufám, že zub dá pokoj, když máte před sebou takový báječný měsíc s Kryštofem.tak držím pěsti, aby bolest ustoupila "lepším zítřkům"!

  2. no návod na neutrácení dobrý, ale asi ho zkoušet nebudu 😀
    jo a to zrušení papírových tašek mě teda taky pěkně štvě! a úplně nevíc nechápu (když se ikea tak hrozně pyšní ekologií a vůbec), proč tam ke kafi dostaneš mlíčko v těch příšerných plastových pidi-kelímkách jak někdě v nádražce? a toho odpadu?! to mi prostě hlava nebere..

  3. O papírových taškách jsem se informovala – prý je ekologičtější papírové tašky nevyrábět, ale nechat zákazníky koupit si modrou tašku, kterou si vždy znovu přinesou a budou ji stále používat dokolo, než aby si pokaždé koupili papírovou tašku.
    Asi jim nedošlo, že naprostá většina lidí tu modrou tašku doma zapomene a bude si ji muset znovu a znovu koupit. Tím pádem těch modrých tašek vyrobí mnohem víc.
    RJ

Diskuse uzavřena.