Svátek

Musím říct, že 13 je moje poměrně oblíbené číslo. Na rozdíl třeba od 7.
Děkuji za vaše přání k mému svátku, která mě (nejen) pod minulým článkem příjemně překvapila. A všem ostatním děkuju taky, jako by se stalo. Nechtěla jsem se vytahovat se svým svátkem, ale to bych nemohla předvést krásný dárek, který jsem dostala.
 
 
 
 
V neděli jsem si odvezla od rodičů krabičku s dárkem, dnes jsem trochu uklidila binec na stole a krabičku si slavnostně otevřela. Nádhera. Starožitná lucernička nebo co to je. Nikdy jsem ještě nic podobného neviděla. Když ji táta koupil na burze, byla prý rezavá. Teď je staře zlatá (to miluju), dokonce má zabroušené hvězdičky a otevírací dvířka na svíčku. Jen jí musím najít čestné místo.

Děkuju!

Co se týče zabalení, to je pro mě vždycky největší radost. Můj tatínek takhle balí odjakživa – do starých krabic, použitých papírů, zmotaných provázků – a myslím, že tím silně předběhl dobu, protože teď je to strašně IN. I kdyby v balíčku byla úplná blbost (někdy tam i bývá), to zabalení je pro mě nejcennější.

0 komentářů

 1. Darček prekrásny! Obal mi pripomenul jeden môj nákup, ale to je dlhé rozprávanie. Ďakujem za inšpiráciu, to stojí za celý príspevok. A v pozadí ten stromček! Tiež sme ho mali a ako som ho neznášala, keď rok čo rok cinkal na štedrovečernom stole! Teraz keď ho vidím… Až mi je ľúto!

 2. Lucie, vsechno krasne a hodne novych scenaru. Ja bych tolik rada nejaky novy serial !!!
  A co se tyce darku je dokonaly … od toho zabaleni az po lucernicku.

 3. Ta je úžasnáááá! Ja s tím tvým taťkou jednou na ten náš blešák vyrazím. Chodím tam zásadně s omezeným rozpočtem, ale asi se neumím správně dívat:-D Užij si svátek! Jinak balení dárku provádí stejným stylem i můj otec. Když od něj dostanu dárek a je v krabici od ruční brusky, je mi jasný, odkud vítr vane:-D A.

 4. Tvoj otec je úžasný! Riadne ho vycmágaj za to! A všetko najlepšie prajem 🙂

 5. Tak hezký zbytek svátečního dne… nezačal až tak úplně špatně, že? 🙂

  1. Bylo to bezvadný, akorát, že domů jsem dorazila ve čtvrt na tři a pak to ráno!

  2. No, návraty by měly nebýt 🙂 a ta rána… :-((
   ale v lednu je to v sobotu!!! tak to si zaBaříme 😉

 6. Lucie dodatečně všechno nejlepší!!! …to já si vzala raději dovolenou :o)