Střídavka

Včera jsem strávila den na natáčení své Střídavky. Trefila jsem se zrovna do točení scén v bazénu, kdy herci předstírají, že je venku 35°C  a přitom bylo v osm ráno 12. Bazén se celou noc napouštěl horkou vodou, ale rychle chladnul, takže po čtyřech hodinách herci vylézali z vody úplně vylouhovaní. V přestávkách už ani nevylézali, aby nenastydli. Ve filmu se tahle akce sestříhá tak na 2-3 minuty.

To si vždycky uvědomím, jak je jednoduchý něco napsat a pak navíc přihlížet, jak se desítky lidí lopotí kvůli pár větám v mým scénáři. Ale tyhle věty jsou pro příběh zásadní. V levnějším projektu by si je postavy řekly v obýváku na gauči, ale film je luxus. Tam se u toho můžou koupat a házet do vody.

Navíc režisér je PAN režisér Petr Nikolaev, natočil třeba Báječná léta pod psa nebo Příběh kmotra. Viděla jsem denní práce a dojalo mě, jak je všechno krásně filmově natočený.

Hlavní roli hraje Martin Hofmann, jeho současnou ženu Kristína Svarinská, bývalou Jitka Čvančarová, ta má za současného muže Jiřího Vyorálka a jeho bývalou ženou je Anna Polívková. Dohromady si šérují 5 dětí ve věku 0-17 let a částečně i babičku s Alzheimerem (Eva Holubová).

Premiéra (dá-li pámbů a korona) bude v červenci 2022.

Pokud se zítra uvidíme v Náchodě, určitě se ke mně hlaste. Těším se moc! 

17 názorů na “Střídavka”

  1. Pěkný den, Lucie, trochu mě mrzí, že zrovna Vy jste si popletla jmého herečky – nemá to být náhodou Kristína Svarinská?

  2. Aktuální námět, skvělé obsazení a věřím, že i film bude úžasný. Už se na něj těším. 🙂 Zdravím. Alena

  3. Hello! I just wanted to ask if you ever have any problems with hackers?
    My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing many months of hard work due
    to no backup. Do you have any methods to protect against hackers?

  4. Hi there! I just wish to offer you a big thumbs up for your great information you have got here on this post.
    I am coming back to your blog for more soon.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *