Staying alive

Norská komedie o mladé rodině se dvěma dětmi, kde si muž najde milenku.
Banální téma, skvěle zpracované, výborné situace, dialogy.
Ovšem happy end to nemá, pokud člověk fandí manželce. A pokud fandí milence, tak taky asi ne. O chlapovi už vůbec nemluvě.
Je hrozně těžké napsat komedii o ženách. Většinou je to trapas a hrozně chtěné, tlačí se na pilu. Tady jsou na srandu jen dvě baby (manželka a její těhotná kamarádka) a jde jim to skvěle.
Tenhle film už je starý dva nebo tři roky, ale bohužel ho asi nikde nenajdete. Promítal se jen dvakrát v rámci Festivalu severských filmů v Lucerně.
Zítra jdeme ještě na jeden severský film.
Lucerna je tak krásný kino, že bych tam mohla bydlet!

Více zde: http://www.sfklub.cz/staying-alive

1 názor na “Staying alive”

  1. Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

    Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy opravdu miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod … Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

    Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl … Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr … Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny … Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta

    Představil jsem mu spoustu párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy … Pevně ​​věřím, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber prostřednictvím +2347013499818

Diskuse uzavřena.