Spolknutá

Hrozně ráda chodím se Cherry na procházky večer.
Miluju, když nás spolkne tma.

Ale musím jí už pořídit blikací kolemkrk (náš domácí název pro obojek), protože už ji kolikrát nevidím ani já sama. Natož jiný venčič a jiný pes.
 
Dnes prima oběd s kolegyní a kamarádkou, resp. s kolegyní – kamarádkou. Ty dvě jsou totiž jedna.
Jedna skvělá.
Nevěřila bych, co všechno se dá po rozchodu s manželem zažít. Třeba mít najednou tři milence. Teda ne úplně najednou, jako v jednu chvíli, nicméně současně.
Jak se znám, já bych si nepamatovala, co jsem komu řekla a musela bych si to psát.
Ale třeba bych neříkala nikomu nic.
Není vztah jako vztah.
Někdy škoda mluvit.
To jen tak teoretizuju, protože moji hlavu a ruce teď nejvíc zaměstnává jen jeden chlap – Tobi.
 
Tyhle obědy miluju.
Cestou vlakem domů mi pak naskakují scény nebo dialogy do scénáře, ačkoli ten se týká něčeho jinýho. Ale konečně mi docvakne NĚCO, na co jsem nemohla dlouho přijít.
Díky.
 
 
 

2 názory na “Spolknutá”

  1. Hustý..! 3 milenci-To bych nedala ani ve 20, natož ve 45- sem fakt trapný suchar…taky je to asi tím, že o mně takový zájem /bohužel x bohudík/ nikdy nebyl. KDyby mě opustil muž, zbylo by mi tak Kinder, Kirche, Kuche..SISi

  2. Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

    Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy opravdu miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod … Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

    Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl … Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr … Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny … Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta

    Představil jsem mu spoustu párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy … Pevně ​​věřím, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber prostřednictvím +2347013499818

Diskuse uzavřena.