Skoro hotovo

Každý jsme v bytě nechal svůj pracovní otisk.

Už zbývají jen tři lustry (elektrikář měl krátké štafle a nedosáhl, Ivan dosáhl, ale neuměl). A patro v kuchyni. Pokoj byl nakonec tak velký, že jsme se s jeho zařízením trochu potrápili. Já bych ho udělala víc popelnicový, bohužel zbytek rodiny mi dost věcí neodsouhlasil, protože já tam přece bydlet nebudu, že jo.

Ale klidně bych bydlela!

  Na jídelní stůl a okrové židle jsem obzvlášť pyšná.
Stály mě dohromady 5 Kč (slovy pět korun). Nefalšované retro ze šedesátek, nikdo v nich neviděl krásno. Až já.
Aukro.
 

30 názorů na “Skoro hotovo”

 1. Krásné to máte a ta podlaha prkenná, černá zeď, zákoutí a pětikoruna? … moc hezké. Hezké dny,Eva

 2. Vážená paní Lucie,
  zatím jsem u Vás nic nekomentovala, ale teď mi to nedá. Váš nový byteček je úžasný! Dovedete skvěle vdechnout život starým věcem, aby sloužily i nadále. Parádní kousky – zrcadla, stolečky, křesílko, jídelní set (ta cena! fantastická! :-)), starý šicí stroj, lampička, kuchyňská linka nemá chybu a ta mozaika – pro mne ulítlá, ale veselá a k Vaší kuchyni skvěle pasuje. Sterilně zařízené byty mě neberou, ten Váš… prostě žije!
  Přeji vše nej a děkuji za Váš blog, baví mne.
  Eva od Brna

 3. krásné růžové štokrle 🙂
  vypadá to moc sympaticky, klobouk dolů jak jste rychlí :), zřejmě létama sehraný tým 😉

 4. To tedy Lucie zírám, co jste dokázali. Moc se mi to líbí. Kdo v tom bytě nakonec bude bydlet? Myslela jsem si, že bude pro všechny, kdo ho budou momentálně potřebovat. A Vy píšete, že tam bydlet nebudete. Mějte se fajn . S pozdravem Miluše.

  1. Miluše, bude to na střídačku pro všechny z rodiny, kdo zrovna chtějí nebo potřebují být v Praze.

 5. Hezký den!
  Tleskám! Líbí a MOC! :-):-):-)
  Blahopřeji k hezkému úspěchu v Karlových Varech-jste dobrá.Jo…slušelo Vám to tam…

  Eva od Olomouce

 6. Byt je božííí 🙂 🙂 Bydlela bych tam hned 🙂 A i já moc gratuluji k ocenění ve Varech 🙂

 7. Padla mi brada.Tak to je hodne originalni a neotrele bydleni.Uzasny!Fascinuje me,s jakou lehkosti a hlavne rychlosti jste si s tim prostotem poradili.Opravdu paradni podivana!Lucie,nechcete delat porad o bydleni z veci z druhe ruky?Jsem nadsena�� Irma

 8. Čaro, teplo, farebná harmónia, funkčnosť, rukodelnosť, vynaliezavosť….krása, krása!
  Alena V.

 9. Martina z Českého ráje

  Dobrý večer, no to je bomba. Mám sice jiný vkus,jsem baba v důchodu , žijící už 25let na vesnici, ale smekám .A ve Varech krásné jednoduché šaty, slušì.No jste prostě bezvaaa.Martina

 10. Berete zakázky, jako bytový designér?.-) Opravdu nádhera a ještě k tomu ve čtvrti mého dětství!
  Gratuluji!!!

 11. Daniela Augustka

  Aj keď na vašom blogu sú reakcie na komentáre veľmi zriedkavé, bola by som veľmi rada, keby ste urobili výnimku 🙂 Páči sa mi, ako ste zariadili pražský byt, no najviac ma zaujala tá tmavohnedá sedačka. Niečo podobné hľadám. Neprezradíte obchod, prípadne výrobcu? Budem vám veľmi povďačná.

  1. Je to Kare, ale byl to poslední vystavený kus, takže ve velké slevě. Běžnou cenu bohužel neznám, ani netuším, jestli se sedačka ještě vyrábí. Ale podobných měli hned několik!

Diskuse uzavřena.