Shrabat či neshrabat?

Naše zahrada pořád čeká na svého zahradníka.
Ten mi nebere mobil.
Dneska jsem si říkala, že tedy něco udělám sama, ale když jsem viděla, jak je fotogenická … tak jsem ji akorát vyfotila.
V úterý už pošlu zahradníkovi výhružnou sms.
Děsí mě, že si budu muset najít někoho jiného.
Co chvíli sice máme ve schránce nějakou nabídku, ale nerada měním lidi, které mám ráda.
I když mi nezvedají telefon.
Ale když přijdou, to je pak radosti!

10 komentářů

 1. U nás to je s listím podobné, ale zatím to zvládáme vlastními silami. Děti se v něm rády rochní, takže spojujeme příjemné s užitečným. Ráda bych se zeptala, z jakého materiálu máte fasádu a terasu. Fasáda hezky "přirozeně stárně", ale na té terase už to bylo trošku moc 🙁 Máme totiž také část fasády ze dřeva (sibiřský modřín), tak abych věděla, co nás čeká. Jinak znovu musím pochválit Vaši krásnou zahradu – ve všech ročních obdobích nádherná, i když na ní chvíli zahradník nemaká.

  1. Fasáda je z obyčejných latí z Bauhausu – nevím, jestli smrk nebo borovice.
   Terasa je z fošen, které zbyly ze stavby a byly už použité – původně tu měla být jen jeden rok a už je tu 10 let. Každý rok se chystáme na novou a každý rok se nám nechce. Moc to neřešíme 🙂 Za pochvalu díky!!!

  2. Děkuji Lucie, tak to nám snad také něco vydrží 🙂 Přeji krásný zbytek podzimu.

 2. Nehrabat!!! Vypadá to nádherně a fakt Vám závidím sluníčko,u nás furt zataženo. Ne romantická mlha,ale hnusnej smog :o(((
  Martina

 3. Krasná a přirozená zahrada. Těší mě, že umíte takhle žít. Krásné podzimní dny! Lucka

 4. Zahradě to moc sluší, ale ze shrabaného listí se taky dá udělat parádní kupa sena a do té pak můžete skákat. má stejné relaxační účinky, jako bublifuk. anebo shrabané listí můžete podpálit, alespoň byste poznala místní hasiče. většinou to bývají pěkní kluci :-))
  mala.jen