Sevilla

Neumím cestovat podle průvodců, nebaví mě to.
Před každým výletem zhruba vím, co v tom místě je, ale ještě nevím, jestli budu mít náladu to vidět i já, nebo jestli se mi bude víc líbit v toreadorský hospodě, ze který budu mít nakonec víc fotek než z katedrály, ve který je uložen sarkofág s ostatky Kryštofa Kolumba. Abych byla přesná, z katedrály nemám jedinou fotku, ale dá se docela pěkně vidět na wikipedii. Alcazar a Santa Cruz mám.  
Pořád slunce a teplota na tričko.

 

 

15 názorů na “Sevilla”

 1. Luci, uzivejte! Za me jedna z nejkrasnejsich a nejzajimavejsich oblasti vubec. Miluju to tam. Kdybyste meli cas, uzasne je i Chorro. Tam kvuli prirode.

  Pozdravuju z Moravskeho krasu, Katka

 2. A jen tak mimochodem ...

  Zase nádherné místo. Taky mám ráda, když se tak nějak ztratíme a najdeme něco úžasnýho (obchůdek, hospůdku, vyhlídku, …). To je pak milá přidaná hodnota. Jen to nesmí být papír s pokutou za špatné parkování.
  Přeji krásné zážitky.
  Jitka

 3. Find out the best and quality internet packages and subscribe to one of them according to your need and enjoy with your friends and family members.
  Learn more

 4. I found this blog post very informative. I would like to say thanks to the author of this post. Thank for sharing this informative post. Keep sharing!
  If you are looking for gaming chair in Pakistan than must see this Buy Best Gaming Chair in Pakistan

Diskuse uzavřena.