Samy sebou

 Je to pro mě slavnostní chvíle.

Chci vám představit nový seriál v Marianne bydlení, který jsme půl roku vymýšlely se šéfredaktorkou Karolínou Hůlovou. V každém čísle bude jeden díl – rozhovor se zajímavou ženou. Jejich výběr je čistě intuitivní a ode mě tak trochu sobecký. Díky volnosti, kterou mi redakce dala, mohla jsem se seznámit se ženami, které mě zajímají. Většina z nich není veřejně známá. Neodmítla zatím ani jedna. Pevně věřím, že jejich myšlenky a zkušenosti, které se netýkají jen bydlení, zaujmou i vás. A ty nádherný fotky z jejich domovů!

První rozhovor jsem vedla se svou dlouholetou kamarádkou Ivou Ouhrabkovou z Liberce, od které mám na zahradě sochy, bojínky, bludné kameny a hmyzník, doma pak obrazy a skleněnýho anděla. Je to jediná ze zpovídaných žen, kterou znám. A fakt u mě neměla protekci. Kdybych ji neznala, chtěla bych ji poznat.

Rozhovoru s fotoreportáží je věnován velký prostor, celých 8 stran.

Užijte si čtení a věřím ve vaši přízeň.

5 názorů na “Samy sebou”

  1. Jana Burianová

    Znám ji jako výtvarnici – autorku autorských knížek pro Veletrh dětské knihy v Liberci – byly úžasný a škoda, že se tiskly jen pro potřebu veletrhu. Bylo to v době, kdy autorských knih bylo malinko. Těším se na rozhovor moc:)

  2. Lucie byl to dobrý nápad seriál s ženami čímkoli zajímavými. Moc se mi povídání s Ivou líbilo….těším se na další zajímavou ženu ,že nám ji Marianne představí.

  3. Pěkné to bylo ,moc by mě zajímalo jak se leze do takového modrého solného sudu… Nevšimla jsem si schodků

Diskuse uzavřena.