Sama doma, uklízet budu až v noci

Reálný obraz/ odraz reálné ženy.
Pak, že když jsou ženy samy, tak uklízejí ostošest.
Jenže já od rána řeším bizarnosti, škoda, že o nich nemůžu psát.

Čistě teoreticky si třeba může herec vymyslet, že vezme lepší kšeft a to má u nás za pár dní točit velkou roli, všechno je ušito na něj … nebo … jiný herec čte s překvapením svoji roli a tvrdí, že režisér mu ji popsal úplně jinak, a chce točit to, co mu slíbil režisér … můžeme vybírat z několika hudeb, jedna je vyložená pecka, ale hudební expert na hity vybere tu nejhorší …atd. … to pak autor jenom zírá, jak se mu jeho představy rozkládají před očima …

Spoustu let zbožňuju tuhle píseň, když jsem doma sama, pouštím si ji nahlas a dokola. Vlastně celé cd. Katapultuje mě do stavu blaženosti. Hodně jsem toho s hudbou Načevy zažila.

9 názorů na “Sama doma, uklízet budu až v noci”

  1. Lucie Konečná

   No jéje. To slovo od tý doby miluju! A taky se mi líbí vaše počmáraná stěna v kuchyni!

 1. Soňa Malinová

  Tento rozklad vize jsem nedávno zažila u návrhu dětského pokoje. Napíšu si na webové stránky: Z imitace dřeva nábytek nenavrhujeme!!!!!

 2. Hrozně mě uklidňuje "nedokonalost" Vaší domácnosti. Když vidím ostatní načančané blogy, přepadá mě občas pocit méněcennosti, zato u Vás se cítím jako doma :-). Nejedu v tom sama. Díky a přeji co nejméně "rozložených" představ… .

 3. …to pre mojich autistov …tá bolesť čo ma drží bdelou,
  …so susedmi nekomunikujem,
  kontemplujem…
  …svet má hrdinku inú,
  …som stále doma a udržujem chladničku plnú….

Diskuse uzavřena.