Recy

Ráda dopřávám věcem, které už z různých důvodů nepoužívám, nový život.

Snažím se neshromažďovat oblečení ani hračky po dětech (teď už teda spíš jen po Stele), občas něco prodám, ale spíš daruju potřebným nebo rodině a kamarádkám.

Těch balíků, co od nás odchází.
A tak to má být.

Sama jsem si teď koupila na Fleru recy mikinu, prý jsem na ni stará, ale už jsem se v ní zabydlela.
Při pohledu na králíka mě napadlo, že i naše zvířata jsou recy – po lidech, kteří už je nechtěli nebo nemohli mít. Králík je absolutní pohodář, žije volně v bytě a má svůj kobereček, to je jeho ostrov svobody. Do klece chodí jen na wc a pro jídlo.
Takhle recyklovaně my si žijeme.

13 názorů na “Recy”

 1. Super vodvaz, tahle mikina! Hlavně praktická, kdyby u čištění zubů došlo k nehodě (nevím čím to je, ale stává se mi častěji a častěji), můžeš zopakovat ten trik s těmi červenými neštovicemi u krku 🙂 Ahoj Lucie…. Ilona

  1. Lucie Konečná

   Jo, to znám, já s flekem na tváři od pasty dokážu jet i vlakem. Až budu na chalupě sama se psem, tak se ozvu. Často na tebe myslím!

 2. Už se s Honey těšíme…. Jo a flek od pasty na tváři prý musel spolucestujícím notně rozehrát fantanzii 🙂 Názor chlapa, samozřejmě!
  Ilona

 3. Náš králíček má kabely také moc rád…prima čtení u Vás Lucie .A mikča je fajn…zdraví dae

 4. Všednodennosti

  Mikča je vážně celá Ty, díky za to psaní o svobodě a kleci. A za komentář u mne. Už vážně napíšu ten mail.

 5. mikča super…řekla bych, že se k tobě vysloveně hodí…co říkají na králíka pejsci? já bych se bála, že ho zakousnou…mikču si užij, ahojky..Renča Sluko

Diskuse uzavřena.