První narozeniny

Dnes oslava Tobiase. V úterý mu bude 1 rok.

Narodil se loni v Sydney, byly zrovna hrozný vedra, a já si myslela, že ho uvidím jednou za rok nebo dva. Čáry, máry, fuk – a vidím ho skoro denně. Jeho rodiče by sice byli radši, kdyby žádný čáry máry nebyly, ale to by s lumpem žili sami. Takhle má Tobi kolem sebe dvě babičky v rozpuku, dva dědy, co sjedou černou sjezdovku jako nic, čtyři čilé prababičky, jednoho pradědu a spoustu tet.

Co přinese život dál, nikdo z nás neví. Hlavně, ať je to dobré.
Všechno nejlepší!

19 názorů na “První narozeniny”

 1. Všednodennosti

  Gratuluji Tobiáskovi k jeho 1. narozeninám! A dort mu evidentně MOC chutnal! Je super, že čáry máry fuk a je s rodinou a pěkně rozvětvenou! To mu moc přeji!

 2. Zlatíčko. U nás to bylo stejně. Mladí nejprve z VM do Brna, z Brna do USA, zpět do Brna a teď je máme za zahradou. Šmudlíky máme u nás každou chvilku. Široká rodina je pro děti to nejlepší, co může být…Hana K.

  1. Vy když nechcete být ani v sousedním kraji,nemusíte,je to Vaše rozhodnutí. Ale rodiče malého tam chtěli zustat a nemohli.

  2. Aha, tak to jsem nepostřehla. Já sama jsem velmi zakořeněna v rodném kraji… A doma nás bylo vždycky hodně, držíme spolu a je to fajn. Hana K.

 3. Tobiáškovi přeji všechno nejlepší. Hodně zdravíčka, lásky a radosti ze života. Sluší mu to. Věrka

 4. Tak a to je k nezaplacení. Tobíkovy rodiče chápu, vím, jak je těžký návrat, aklimatizace, Czechleg, ale pro malýho to je nejlepší dárek ze všech. Rodinu nic nenahradí. Natož takovouhle vaši. Zdravím, sic anonymně, zato s láskou. Věra

 5. Jůůůůůůůůůůůůůů!!!! Krásný žívot, Tobísku! A rodičům a hlídacím babičkám pevné nervy a hodně radosti z každé chvíle strávené s tebou:-*

 6. Lucie, letí to neuvěřitelně, už rok ?!
  Tobiáškovi všechno Nejlepší!
  Díky čary máry fuk, má kolem sebe spoustu příbuzenstva, které pohlídá, pohraje si, rozvíjí, ….a tak to má být !
  A všichni společně se určitě ještě nacestují !

 7. Uteklo to jako voda, tak ať chlapeček ve zdravíčku roste. A jen tak mimochodem – mám také vnuka Tobíka, ale už o hodně většího.

 8. stará tlustá

  Chlapeček krásnej a naprosto chápu radost z toho, že je máte poblíž. Hlavně zdravíčko, všechno ostatní má nebo bude mit. Přiznám se, koukám i po dortech:) jsou pěkné a od pohledu velmi jedlé. Totiž od sobotního odpoledne jím jak Otesánek, a dcera se mnou, manžel se nám směje, že si ty nervy neobalíme, ale přímo vytuníme. Slané, sladké a hlavně teplé.

 9. A ešte, Luci, u vás síce zvíťazila vo voľbách forma, ale nič nie je stratené, obsah si v národe tvorí každý sám v sebe, v srdci a tam vzniká sila premôcť zlo dobrým…
  Neverím, že víťazí lož a zlo a tak aj žijem!

 10. Aleno, nejlepší komentář. Děkuji za něj. Místo bědování a katastrofických scénářů žít a milovat své blízké a přátele. Nepřát nikomu nic zlého. Život je tak krátký. Hana K.

Diskuse uzavřena.