Program na duben

Je celkem jasný.

Pořád jsme nevěděli, jestli jó nebo né, protože za cenu tří letenek v turisticky namačkané třídě, kde strávíme šílený počet hodin, bysme mohli jít tisíckrát do kina. Jenže i kdybysme šli třeba pěti tisíckrát, tak v něm neuvidíme Tobiase. A Kryštofa. A Moniku. A Austrálii. A Sydney. A Operu. A moře. To rozhodlo.
Navíc pořád není jasný, jestli se pak někdy ještě do AU podíváme, protože děti pořád nedostaly víza. A nevědí, jestli je dostanou, nebo se budou muset vrátit zpátky domů.
Jejich život je tak pořád ještě hodně otevřený.
Tím pádem i náš.
I to je důvod k radosti. Pořád nemáme nalinkováno, jak to bude dál …
 
 

15 názorů na “Program na duben”

 1. Jejda, to je dobrý nápad !! A prcek je už šikovný a to je třeba si ho ponosit, pohladit, pomuckat !! Dobře jste se rozhodli ! Přeji hezký večer. Šá

 2. To je ohromné, zažiť si, založiť rodinu, priniesť si životnú skúsenosť a životný darček:-)
  Moc krásny!

 3. Všednodennosti

  Protože vím jak "nemusíš" Velikonoce, myslím si, že tyhle budou jedny z nejhezčích, co budeš mít. A v náručí vnoučka…. to je nejvíc ! Moc Vám to všem přeji ! Tobias je nádherné miminko !

 4. Dodatečně blahopřeji k vnoučátku a tiše závidím.Ne Sydney ale toho malého.Hodně štěstí a hlavně zdraví.Radka z Harrachova

 5. Marcela - Nordic Passion

  Parada, vyborne plany. At ten let rychle utece, mame tam ted kamarady, 20 hodin letu, mne to zni strasne. Ale chapu, ten krasny cil…M.

Diskuse uzavřena.