Přípravy/ Návrat do dětství

Dnes jsem oželela tradiční procházku, všechno zkrátka stihnout nejde. Naplánovala jsem si totiž, že konečně vystavím svoji sbírku vánočních ozdob, abych je mohla předvést svým hostům. Dnes jsme jen ve čtyřech, ale pozítří nás bude trojnásobek!

Díky vybalování ozdob jsem se vrátila do svého dětství, protože hodně jich mám z domova od rodičů. Krásné chvilky. Byla jsem v tu chvíli sama a líbilo se mi to moc. To by stejně nikdo jiný nepochopil.

Konečně mám své poklady v milé skříňce, která tu od ledna stála prázdná.

Přeju vám krásný Štědrý den i večer a děkuju za vaši přízeň.
Je pro mě velmi cenná.
Dojetí.

24 názorů na “Přípravy/ Návrat do dětství”

  1. Bohdano, díky, po letech ji mám konečně před očima a jsem z toho radostná. Taky přeju!

 1. I Vám, milá Lucie, šťastné a veselé! Zůstaňte stále taková otevřená, jaká jste byla doposud!!

  1. Děkuji velice a myslím, že ve svém věku se už moc měnit nebudu. To by stála moc sil 🙂

 2. Všednodennosti

  Já tu chvíli měla v noci ! Krásný dnešní večer Vám všem Lucie! Máš to doma hezký, ta skřínka s ozdobičkama je super, vzpomínková! Marcela

 3. Krásné Vánoce i Vám! 🙂 nakoupila jsem si letos ozdobičky, které mi připomínají mé mládí – skleněné, kýčové – a doufám, že je jednou budou s láskou opečovávat i má vnoučata 🙂

 4. Luci, tak takyto poriadok som u teba este nevidela! 😀 krasne ozdoby aj skrinka, je to mile a krasne aranzovane. pokoj v dusi *

 5. Nádherná sbírka v perfektní skříňce. Lucie, přeju pohodové a šťastné Vánoce a více času na krásné chvilky o samotě:-)

 6. Lucie,při dřívějších mých přeletech jsi mívala ještě andělské zvonění originelní, vlastníš ho ještě?
  Nikde jsem ho letos nezahlédl. Nebeský dík za Tvoji odpověď.
  Ježíšek z hor.

 7. Nikdy nepochopím, že moje praktická maminka všechny naše staré vánoční ozdoby (i letité skvosty po obou babičkách) vyhodila :-(.
  Na tvých fotkách jsem několik kousků z dob svého dětství poznala…takže díky, že jsem mohla nahlédnout a dojímat se nad tvou úžasnou sbírkou. Opatruj ji dobře 😉 .

  1. To je přesný, praktické ženy vyhazují a zachovají to většinou jen ty, co mají půdy a tam ty stoletý krámy … a mezi nimi pár skvostů!

 8. Tak to je pohádková sbírka … naše máma taky schraňuje. Všechno a je to skvělý. A o Vánocích se v tom všem pak hrabeme – ve fotkách, oblečení, knížkách. Krásné Vánoce milá Luc a 10. ledna Vám napíšu, jak jsem dopadla.)

 9. Úctyhodná sbírka …úžasný nápad se skříňkou. Je nádherná……krásný vánoční čas. Eva

Diskuse uzavřena.