Přesun

Znáte film Prázdniny, kde si dvě krásné hollywoodské blondýny, které mají problémy s láskou (!), vymění na týden domov? Přiznám se, že na mě je tam příliš romantiky, takže jsem film dokoukala  až na třetí pokus. Ale teď ho mám docela ráda.
Podobný přesun jsem uskutečnila i já se Stelou, protože v našem domě se do konce týdne bude natáčet školní film, Stela s deseti spolužáky bydlí tam a já se Cherry jsme v bytě v Praze (Ivan na lyžích). 
Měla jsem radši prázdnější podobu bytu, ale vzhledem k tomu, že S. si sem přitáhla hromady svých věcí, tak je mi jasný, že budu muset pořídit ještě nějaké další úložné prostory. A velký psací stůl. A nechat odříznout plynový trubky, protože jsme zrušili plyn, takže wawky už tu jsou jenom „pro parádu“.
Taky se zlomila postel (Ikea), takže si S. dala matrace na zem a kus neprasklýho rámu kolem. Není to teda úplně můj šálek, ale vzpomínám si, že jsem taky byla mladá a improvizovala. Improvizuju dodnes, ale tohle bych už nedala.
Cherry je z Prahy jurodivá. Chodíme do Stromovky, neb ji máme za rohem. Tolik lidí, psů, tramvaje, auta a Národní galerii neviděl náš venkovský pes nikdy!

7 názorů na “Přesun”

 1. Jana - mercedeska7

  Lucie, škoda, že jsem tak daleko a ještě k tomu v lázních. Hned bych se nechala pozvat na kafe a pokec. Přeji pěkné ,,prázdniny". Doufám, že bude ukázka Stelina filmu.

 2. Krásná postel????…Též se mi líbí byteček a okolí mě holky z vesnice by se mi také líbilo.Těším se na film.Hezký den.JP

 3. Jsi dobrá!!! Barák bych vlastním dětem nepůjčila na nic a za nic! Bohatě mi stačí vidět, co jsou schopné udělat se svými pokojíky. Expanzi bordelu do celého baráku bych nepřežila, to vím určitě. A nemáš tendenci jí tam uklízet a stěhovat? To bych asi neodolala 😀 Tak si užij exil!! A.

  1. Lucie Konečná

   Taky nejsem nadšená, ale minule se natáčelo doma u někoho jinýho, takže se tomu úplně vyhnout nedá. Ale rozhodně se děsím nedělního návratu!

 4. My, když občas musíme vzít našeho pejska sebou do Prahy, je nadšený 🙂 Na procházky chodíme na Vyšehrad, takže tolik "psích kamarádů" doma taky nepotkáme. Užijte se Prahu.

 5. Film Prázdniny jsem viděla několikrát. Dost často ho v tv opakují. Snad se mi nelíbí ani tak obsahově, ale líbí se mi prostředí bydlení v tom starém baráčku. Mám ráda tzv. "plné byty", sterilno opravdu nemusím.
  Jste obětavá a benevolentní maminka. Ale co by člověk pro děti neudělal. Přeji Vám hodně štěstí a mějte se krásně. S pozdravem Miluše.

Diskuse uzavřena.