Před povodní

Konečně ČTU!

Beru z kupy nepřečtených knížek jednu po druhé a těším se na ně jako malé dítě. Bohužel třetí kniha Anny Bolavé Před povodní je pro mě zklamáním. Nemůžu se začíst, nebaví mě. První dvě knihy byly skvělé, fascinující, jedinečné … ale tahle za mě ne. Naučila jsem se nedočítat, ale snažím se aspoň prolistovat knihu do konce, jestli mě přece jen něco nezaujme … ne. Vzdala jsem to na straně 68.

O minulých knihách jsem psala ZDE

Nicméně budu moc ráda, pokud mi napíšete, že vy s touhle knihou máte jiný/ mnohem lepší čtenářský zážitek. 

Zítra se Stela stěhuje do nového pronájmu, takže pere 63. pračku a přebírá několik desítek krabic, které normální člověk nashromáždí za dvacet let. Ona to stihla mnohem dřív. Šikovná!

5 názorů na “Před povodní”

  1. Tez se mi libilo nejvic Do tmy, dokonce jsem tu knihu cetla dvakrat (coz nedelam jinak nikdy). Neprisla mi ani moc depresivni a nektere popisy, napr. priprava sousedky na bourku, me vyslovene pobavily. Pred povodni taky zklamani, ale docetla jsem.

  2. Tesila sem se moc, ale.. za me pohadka vse zle se v dobre obrati a zlo je nalezite potrestano, skoda.. Do tmy -jednim dechem. Pred povodni – uz se zadychavam, ale kdyz bydlite 10 km od Vodnan a kamaradka pracuje v drubezarnach.. Bavily me ty popisy obycejnych situaci. A jak moc je to vlastne z realneho zivota, jen ten vodnik… Uz tady byl nejak navic.. mejte pekny den Helena

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *