Přečteno jedním dechem

Mám pro vás několik tipů na knihy pod stromeček a postupně je budu vkládat na blog. Tuhle knihu – dokumentární román – jak ho nazval sám autor, jsem si koupila jako poslední, ale přečetla skoro naráz. 

Autor byl jedním z přátel paní Hany Hegerové a stýkal se s ní více jak 20 let. Byl také téměř poslední, komu před smrtí zavolala. Ke knize mu dala své svolení, měla jen jedinou podmínku – musí vyjít až po její smrti.

Tahle dáma žila bohatým vnitřním životem a neměla potřebu s ním chodit na veřejnost.  Dočetla jsem se spoustu věcí, o kterých jsem nevěděla a vážím si jí ještě víc. Ale nechci prozrazovat.

Chci vás jen navnadit: tohle je přesně ta kniha, kterou bych ráda našla pod stromkem (kdybych ji už neměla a dávali jsme si dárky).   Úplně se vidím, jak trhám vánoční papír, otevírám ji, sedám si do křesla a čtu.  Tři dny v kuse, s kávou a cukrovím na stolku.

Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo by si čtení taky užil, určitě takovým dárkem uděláte velkou radost. S nákupem neváhejte, někde už mají jen e-knihy!

Edit 30.10.  Opravdu již vyprodáno, ale na odkazu níže lze udělat předobjednávku a kniha vám dorazí začátkem prosince

CARMEN Skutečný život Hany Hegerové

 

4 názory na “Přečteno jedním dechem”

  1. …dík za tip, objednáno, máte podobný vkus jako já, zatím na vaše doporučení žádná nezklamala 🙂 krásný podzim vinšuju jarka

  2. Děkuji za tip. První vánoční dárek koupen, myslím, že maminka bude ráda 🙂 A je to v igelitu, tak si to ani nepřečtu předem 😀

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.