Pohled do mé ústní dutiny

V sobotu jsem zase strávila přes tři hodiny se svým zubařem. Když někomu řeknu, že při ošetření usínám a zdají se mi sny, tak mi nevěří. Ale je to pravda. Tentokrát jsem moc nespala, protože mi mudr. popisoval, co dělá, abych byla v obraze kvůli scénáři. Byly ovšem momenty, které bych radši neslyšela, protože třeba gutaperčová hmota se naleptává, když má cca 200° C. Stačilo by, kdyby zubař kápl trochu vedle … raději nemyslet. To zelené je fólie, která je v puse napnutá, aby mi nic nepadalo na jazyk, do krku a tak. Ale to asi znáte. 
Jak poznat dobrého zubaře? Při výkonu vás NIC nesmí bolet. Maximálně až nakonec … ten účet 🙂

 K obrázku výše mi mudr. napsal: „Zub před zaplněním 3D technikou s nahřátou gutaperčou,
gutaperčovými čepy a speciální pastou. To dno se vchody do kk je tam vypucované jak koberec před zahájením filmového festivalu :)“
… tady je už asi po festivalu, ale ještě nehotové.

9 komentářů

 1. Mám dobrou zubařku. Co nedělá a  mě by zajímalo jsou implantáty, dělá pan doktor?

 2. Zubní ošetření napínavé, jako detektivka:-)
  Zrovna by se nám hodil tak šikovný zubař. Zjistili jsme, že v ČR se dá umřít i na zub moudrosti.
  Je to jako starý vtip, …s odpovědí všech, na které se obracíme (neb náš má dovolenou) "u kolegy". A do toho ještě w.e.! Nevím, zda u vás nebudu škemrat o protekci o seznámení s touto novou hvězdou TV:-)?!

  1. Dtto, napište mi na mail, nevím, jestli by pan doktor stál o to být veřejně protažen mým blogem 🙂

 3. Jako zubní sestra obdivuji práci pana MUDra :))
  SVATBY V BENÁTKÁCH s Martinem Krausem, jako zubař nemá chybu, bavím se:) Ano občas se nachytám, že až moc lidem hledím na zuby 😀 Ale to k tomu patří.

 4. Lucie, při pohledu č. 2 na Vaše ctěné zoubky jsem si vzpomněla na perleťové knoflíčky, co přechovávám v krabici po babičce. Asi mě inspirovaly hlavně ty dvě dírky.
  Moc zdravím!
  A. Eva

 5. mně to teda přijde dost nechutné…. fuj, je mi z toho docela zle… a to jinak čtu váš blog ráda

  1. Když jsem chodila na praxi a viděla porod, přišlo mi to ještě odpornější … a třeba takovej sex … fuj. Ale slibuju, že takový fotky na blog dávat nebudu! 🙂