Podám ti ruku – sbírka pro rodiče samoživitele AKTUALIZACE

AKTUALIZACE 16.11.

SBÍRKA NA DONIO BYLA ZASTAVENA, PENÍZE VÁM BUDOU VRÁCENY. NICMÉNĚ PROBĚHNE POD JINOU GARANCÍ, ABY SE PROSTŘEDKY DOSTALY K SAMOŽIVITELŮM VČAS PŘED VÁNOCI. DÍKY ZA VAŠI POMOC!

Blíží se Vánoce a já tu mám tip na velmi potřebnou sbírku pro mámy a táty samoživitele. Organizuje ji Simona Vlková což je jedna z žen, kterou jsem zpovídala pro Marianne bydlení.  Simona se obětavě věnuje charitě,  někdy až zapomíná na sebe a své vlastní potřeby. Ale zjevně je to tím, že si prošla insolvencí a ví, jaké to je nemít peníze na tužku a pravítko pro dceru do školy.  U ní je záruka, že peníze putují tam, kam mají.

Můžete darovat stovku, dvě, nebo nákup za pětistovku či tisícovku na Rohlíku. Ale taky si můžete koupit fotku nebo obraz, které věnovali do sbírky umělci. Pořídíte je v rozpětí několika stovek až tisíc.  Jde o to, kolik si můžete dovolit ukrojit ze svého rozpočtu pro jiné – ty hodně potřebné. Sbírka sice bude trvat 3 měsíce, ale peníze, co se vyberou do Vánoc, dostanou konkrétní rodiny na vánoční nákupy jídla, příp. dárky pro děti. A to mi připadá smysluplné. Budu moc ráda, když můj blog pomůže ke štědrovečerní večeři těm,  kteří na ni nemají peníze. 

Kdyby každý z vás, co čtete můj blog, přispěl stovkou, tak jen my vybereme skoro dvě stě tisíc. Každý den ke mně nahlédne téměř 2000 lidí. Bylo by to od vás moc hezké.

Podám ti ruku – sbírka pro rodiče samoživitele

41 názorů na “Podám ti ruku – sbírka pro rodiče samoživitele AKTUALIZACE”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *