Plány

Co já to vlastně pořád dělám?

V druhým plánu puštěná tv, přes den politika, večer šipky. Šipky – fandím, politika – nechápu. Už začínám bejt alergická na všechny Slováky, který se snažej předstírat, že jsou Češi a komolej naši krásnou řeč. 

V prvním plánu pořád psaní.
Dnes dokončena III. verze Karavanu, zítra schůzka s producenty a režisérem.
Další věci rozepsány.
V pracovně pořád binec (snad zítra úklid).
Nezvykle trávím nemálo času v kuchyni, protože Kryštof má zítra 28. Chystám, co má rád.

Fotky od Stely z pronájmu, v pondělí jsem u ní spala. Myslela jsem, že zapaříme, ale šly jsme brzo spát.

27 názorů na “Plány”

 1. To Vám verím a tiež mi lezie na nervy, lebo nielen vašu reč komolia ale aj zhadzujú tú svoju rodnú. Sylvia

  1. A ešte keď slovenskí herci hrajú v češtine! 🙂 Taká skvelá Kamila Magálová v Terapii .. strašné.-)
   Inak, závidím Stelle podnájom v tom veku. To bol onehdá moj sen, bývať niekde blízko našim ale sama.
   Krásny víkend,
   Kata

 2. Se stydím za to co provádí český novináři. Vy ne ? Paní Slonková by měla vrátit diplom. Měla jsem o ní jiné mínění.

  1. Paní Slonková má můj obdiv. Postavit se nejmocnějšímu muži Česka (no, možná je až druhej), chce opravdu velkou odvahu. Jiní mají důkazů plný kapsy, ale jsou to takoví srabi, že holt musí novináři dělat práci za ně. Jen víc takovejch žen!

  2. Kočner řekl Kuciakovi- taky na vás něco najdu, na vaši rodinu , na vaše děti, na vaše sourozence….. vždyť je to objednané. On někomu šlápl na kuří oko. Nejvíc Pražáků bylo na Václaváku , když tam měl projev Hitler. A když se Gottwald – vrátil z hradu- tak byl taky plný Václavák. Vždyť jsou filmové dokumenty. Neznáte? Paní Slonková ? Něco zjistit je jedna věc. Natáčet brýlemi psychicky nemocného druhá. Myslíte , že by někdo dělal ze syna blázna? Pro peníze.?Byl to letec u Travelu. S tou diagnostika už do letadla nikdy nesedne. Smutně. Pan Babiš má jen jednu chybu , není Čech.

  3. Ano, myslím si, že je všehoschopný. Ale vy můžete být v klidu: Nikdy neodstoupí. Nikdy. Nech si to všichni zapamatují! … Jo, takhle se chovají jen ti nejzodpovědnější politici a nejlepší tátové.

  4. Já už se ten počítač bojím zapnout, jak je mi z toho neveselo truchlivo…až ke zvracení. Zeman Babiš, Zeman ho nechá ve vládě i přes já nevím co, Babiš je ostudou morálky a to jsem stručná, pak se od Hejmy dočtu, že prý kritizovat státní autority je ošklivé??????????????????
   Chytrolíni, kterým pliveme na idoly – ať jsou detaily pozadí jakékoli, tahal by někdo z vás do takového bahna vlastní děti (kauza víme jaká)? TUTO OTÁZKU BYCH SI DALA JAKO PRVNÍ. A ať se ten kretén neohání naším českým 17.listopadem, pěkně prosím.
   Mám na sobě triko od Lucky – modří vědí.
   Magda

 3. Paní Slonková má také můj obdiv a pokud je syn pana Babiše opravdu nemocný, tak by se mu měl věnovat, pokud mu na něm záleží. Je spousta možností, jak nemocnému člověku zpříjemnit život. Nevím, kolik času svému synovi pan premiér věnuje. Eva

  1. No, to je ošemetné tvrzení; když se to zvrtne na druhou stranu. Lidi s duševními potížemi nepotřebujou bejt pod dohledem rodičů a mít převelkou péči, ale s podporou zvládat svoji samostatnost. To je největší věc.

 4. Právě naopak. Já bych mu řekla ať do politiky někdy nevstupuje. Ušetřil by své zdraví a zdraví rodiny. A novinář a novinář je rozdíl. Jak fotil nahou Bohdalovou na dovolené? Fotil by vlastni babicku a dál foto do Blesku? A vám bych poradila. A myslím to doopravdy . Nepiste tady o svých detech a rodine. Může se někdo najit. Když bude okurkova sezóna a bude psát o dětech slavné scenáristky. Teď vám to říkám jako maminka tři děti. Vše se dá zneužít. Líbí se mi vase vanocni ozdoby. Přeji vám ať vždy píšete jen vy a nikdy někdo o vás negativne a o vaší rodině.

 5. Tak si to shrňme.
  verze1. Andrej Babiš vymyslel dotační podvod, zapletl do toho své dvě nemocné děti a tím je vystavil trestnímu stíhání.
  vetze2. Andrej Babiš vymyslel dotační podvod, zapletl do toho své dvě zdravé děti a ty po čase onemocněly ,Díky svému otci jsou taky trestně stíhané.
  verze3. Andrej Babiš vymyslel dotační podvod, zapletl do toho své dvě děti. Aby je uchránil i sebe, zajistil jim posudek o nezpůsobilosti vypovídat.
  Nebo existuje ještě jiná verze, která by ho opravňovala zastávat funkci premiéra?

  1. Soňo, tleskám.
   Já chtěla být stručná, takže děkuji, že Vy jste měla (ne)chuť to rozepsat.
   To jak tehdy přísahal na děti, bylo dno pod dnem morálního lidského rodičovského bahna.
   Magda

  2. No hlavně, že Havel byl vzor vše ctnosti :-). Toho oslavujete :-(. Je zajímavé, že se neřeší takhle politici co si nakradli od "sametové revoluce ".

 6. Mě z toho mrazí. Nikdy, aneb na věčné časy. Nikdy jsem nechápala, jak lidi mohli věřit Hitlerovi. Už rozumím, mám to v přímém přenosu.

 7. Martina z Českého ráje

  Mě to rozum nebere.Pořád si kladu otázku, proč se Babiš vzdal svýho poklidnýho života a šel do politiky.Jak tvrdí, chce to tady vše změnit k lepšímu.Politika je hrozný svinstvo.Kdyby v ní nebyl, tak na něho a jeho rodinu nebude nikdo vyhledávat špínu.Nefandím ani neodsuzuji, protože vlastně nevím co je pravda.U nás se soudně projednávají kauzy tezkýho kalibru a nic se neděje.Mám sama nemocnýho bratra se schizofrenií už 40let a mají stavy, kdy jim něco v mozku našeptává hrozný bludy.Luciano přeji krásné tvořivé dny.Martina

 8. Milá Lucie, Váš blog navštěvuji dlouho, ale reagovala jsem jen jednou a to po volbě prezidenta.Je mi 53 let, narodila jsem se v Praze a celý život zde žiju a pracuju. Ano, pracuju, což možná někoho i překvapí, protože poslední dobou se opakovaně setkáváme s neuvěřitelným názorem, že v Praze lítají pečení holubi do huby a my se můžeme jen válet a vymýšlet blbosti. Naši dva nejvyšší představitelé dokázali vyvolat neskutečnou nenávist "mimopražských" vůči Pražanům. A to je do budoucna velmi špatně. Přeji Vám krásný den.

 9. Daniela Augustka

  Pred niekoľkými rokmi som dostala ponuku na pracovné miesto na Morave, ale odmietla som ho. Možno aj preto, že ako Slovenka by som sa v Čechách necítila dobre. Občas si kliknem na niektoré české denníky a aj na diskusie pod článkami, aj tam sa človek môže dozvedieť, akí sú v ČR Slováci vítaní. Všetkým mojím spoluobčanom sa preto divím, hlavne tým od stredu Slovenska až po východ, že sa tak hrnú do Čiech. Mnohým Čechom prekáža, keď Slováci v ČR rozprávajú po slovensky, preto sú nútení hovoriť po česky. A k Babišovi iba toľko – nechápem, ako ste si ho tam mohli zvoliť. Jeho čeština je príšerná a najtrápnejší je vtedy, keď príde na štátnu návštevu do Bratislavy a tu mluví. Je to pako. Zdravím z Bratislavy!

Diskuse uzavřena.