Píšu

Celé Velikonoce sama doma. Krása. Část rodiny odletěla do Valencie, část odjela do Pešti. Babička (90) si přála strávit čas se svými dětmi (61 a 55), tak odletěli do velikonočního Španělska. Věkový průměr jim snižuje Stela (20). Dnes nachodili 17 km. Recept na aktivní stáří? Jezte buřty, bůček, dorty a zapíjejte to becherovkou. Choďte všude pěšky. A buďte sví.

Místo barvení vajec jsem si udělala knedlíky s vajíčkem. 

Píšu. Začala jsem první díl nové série Jedné rodiny a protože přibydou nové postavy a prostředí, je to zase psaní se strachem. Hlavně chytit dobře nové postavy, aby byl spokojený divák i herec. Někdy to nejde ruku v ruce. Pokaždý si připadám, že začínám. Až mi to jednou tak připadat nebude, asi bude zle. 

Jsem pořád u pc, jen chodím na vydatné procházky s Giou.

Na Prima plus už je moje Střídavka. Od 16.4. bude i na Netflixu. Pokud jste ji ještě neviděli, tak máte možnost. 

 

Veselé Velikonoce!

4 komentáře

  1. Lucie, pustila jsem si Střídavku na Netflixu. Je to vážně skvělý film! Obecně nemám už české komedie ráda, tak jsem víc než příjemně překvapená. Gratuluji. Moc se mi líbila poloha Jitky Čvančarové. Eva Holubová hraje nestandardní postavu, moc se mi líbí, jak lidsky jste tento problém uchopila. Film doporučuji dále.

  2. Milá Lucie, sleduji Jednu rodinu stejně jako moje 86letá mamka a mé kamarádky a všechny se každé úterý moc těšíme. I když krimi seriály mám ráda, je už jich moc. Vaše Jedna rodina rozčeřila seriálový rybník a vnesla do našich rodin pohodu, vtip a lidskost. Příběhy jednotlivých členů jsou výborně propletené a obsazení perfektní. Jsem moc ráda, že bude pokračování. Přeji Vám (a tím pádem i nám), ať se nové díly vydaří stejně, jako ty současné!
    Ivana

  3. Zdravím Vás, paní Lucie. První řada Střídavky byla perfektní, vtipná, svižná. Konečně žádná krimi ani nemocnice. Druhá řada ouvej, nevím proč jste si do svého perfektního scénáře nechala nacpat „nemocnici“ a spoustu herců, kteří asi zrovna neměli do čeho píchnout. Škoda. No, díváme se dál, ale už to není to pravé těšení na další díl …
    Přeji Vám všechno dobré v novém roce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *